Sons of the Forest - poradnik. Crafting, przedmioty, surowce, jedzenie, woda, kompan Kelvin, porady, podstawy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Sons of The Forest

Sons of the Forest - Bomba zegarowa: jak stworzyć, używać i znaleźć?

Mateusz Wróbel | 01.03.2023, 20:24

Sons of the Forest - Bomba zegarowa: jak stworzyć, używać i znaleźć?

Bomba zegarowa - Sons of the Forest.

Oprócz granatów, które zdobywasz przede wszystkim w pojemnikach koloru czarnego czy zielonego, w Sons of the Forest możesz także używać bomb zegarowych, które mają podobne zadanie, co wyżej wymienione granaty - po paru sekundach wybuchają i niszczą wszystko w swoim promieniu rażenia.

Bomby zegarowe potrafią natomiast zniszczyć obślizgłych wrogów w jaskiniach, a oponenci ci blokują często dostęp do fabularnych lokacji czy przedmiotów. Musisz więc wiedzieć, że obok nich bardzo często znajdziesz ten typ broni (zazwyczaj nie znajdziesz go w innych lokacjach) albo materiały, które pozwolą Ci wytworzyć bombę zegarową.

Sons of the Forest - Bomba zegarowa: jak stworzyć, używać i znaleźć?

Jak stworzyć bombę zegarową w Sons of the Forest? Przygotuj 5 monet, taśmę klejącą, drut, płytę oraz materiał wybuchowy - najciężej o te dwa ostatnie przedmioty, lecz wiedz, że najczęściej znajdziesz je w pojemnikach znajdujących się w jaskiniach. Staraj się skradać między wrogami i po cichu otwierać rzeczone pojemniki, w których znajdziesz rzadsze rzeczy niż w skrzyniach rozsianych po całym świecie gry.

Po dodaniu wszystkich powyższych itemów wystarczy wcisnąć zębatkę, aby stworzyć bombę zegarową, którą potem wybierz z ekwipunku i rzuć w stronę wrogów, a po chwili będziesz świadkiem ogromnego wybuchu.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika

Sons of the Forest - PRZEDMIOTY

cropper