Sons of the Forest - poradnik. Crafting, przedmioty, surowce, jedzenie, woda, kompan Kelvin, porady, podstawy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Sons of The Forest

Sons of the Forest - Obozy kanibalów: łupy, zabijanie wrogów, odradzanie się oponentów

Mateusz Wróbel | 01.03.2023, 20:24

Sons of the Forest - Obozy kanibalów: łupy, zabijanie wrogów, odradzanie się oponentów

Obozy kanibalów - Sons of the Forest.

Kanibale znajdziesz niemalże na każdej swojej drodze w Sons of the Forest. To główni przeciwnicy, którzy po pewnym czasie będą patrolować nocą lokacje i gdy już znajdą Twoją kryjówkę, będą próbowali ją splądrować. Nim jednak zostaniesz zaskoczony, to Ty możesz wykonać pierwszy krok i spróbować ukraść posiadane przez nich rzeczy.

Sons of the Forest - Obozy kanibalów: łupy, zabijanie wrogów, odradzanie się oponentów

Podczas zwiedzania losowych miejsc znajdziesz obozy kanibalów (charakteryzują je wysokie pale wbite w ziemie). Wokół nich znajduje się sporo przeciwników, z którymi możesz walczyć. Starcie zostanie zainicjowane automatycznie, gdy zbyt blisko zbliżysz się do ich miejsca odpoczynku, ponieważ poczują się oni zagrożeni - możesz spróbować ich przestraszyć, mając na sobie specjalną maskę wydrukowaną w drukarce 3D.

Po wystraszeniu wrogów lub ich wyeliminowaniu możesz zacząć plądrować ich obóz. Znajdziesz tutaj zazwyczaj podstawowe rzeczy, choć może zdarzyć się również coś bardziej interesującego i jednocześnie rzadszego. Obozu kanibali nie możesz zniszczyć na stałe, a po zrestartowaniu gry (lub śnie) kanibale ponownie się odrodzą - ponownie jak i będziesz świadkiem respawnu przedmiotów w tych samych miejscach, lecz itemki mogą się różnić od tych, które zebrałeś wcześniej.

Sons of the Forest - Obozy kanibalów: łupy, zabijanie wrogów, odradzanie się oponentów

Jednocześnie pamiętaj, że nie zawsze kanibale cię od razu zaatakują, więc możesz szybko splądrować ich skrytki, a potem uciec. Dodatkowo zwróć uwagę na to, że mniejsze obozy zazwyczaj nie oferują ciekawych przedmiotów do zdobycia.

Ma to sprawić, że kolejne wyprawy na obozy kanibali będą ciekawsze. Z każdą walką z oponentami kanibale stają się coraz mądrzejsi, a dodatkowo podwajają swoje patrole w nocy i zapraszają do zabawy także mutantów, a więc jeszcze cięższych przeciwników. Możesz więc na początku rozgrywki unikać obozów kanibali, a dopiero po zdobyciu pistoletu, strzelby i zbudowaniu konkretnej bazy, wypowiedzieć im wojnę.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika

Sons of the Forest - PRZEDMIOTY

cropper