Sons of the Forest - poradnik. Crafting, przedmioty, surowce, jedzenie, woda, kompan Kelvin, porady, podstawy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Sons of The Forest

Sons of the Forest - Pilot helikoptera: gdzie odnaleźć członka oddziału?

Mateusz Wróbel | 01.03, 20:24

Sons of the Forest - Pilot helikoptera: gdzie odnaleźć członka drugiego oddziału?

Pilot helikoptera - Sons of the Forest?

Jeśli chcesz wycisnąć 100% z Sons of the Forest, to na pewno zainteresujesz się tym, gdzie znajdują się pozostali członkowie załóg wysłanych na wyspę w celu odnalezienia trzech osób - tych, których życiorysy przeglądasz na laptopie przed rozpoczęciem rozgrywki.

O ile pilot, jak i jeden z kompanów z Twojego oddziału nie żyją od razu po przejęciu kontroli nad swoją postacią, tak możesz współpracować z Kelvinem, aby odnaleźć pozostałych żołnierzy, którzy - jak się finalnie okaże - także nie żyją.

Sons of the Forest - Pilot helikoptera: gdzie odnaleźć członka drugiego oddziału?

Sons of the Forest - Pilot helikoptera: gdzie odnaleźć członka oddziału?

Pierwsi żołnierze znajdują się na plaży i pontonie, gdzie mogłeś znaleźć także broń. Co więcej, pilot drugiego śmigłowca także nie miał szczęścia, ponieważ znajdziesz go na północ od miejsca katastrofy pierwszego helikoptera - będzie on znajdował się przy rzeczce oraz wielkich kamieniach. Tak naprawdę nic z niego - poszukiwanego - nie zostało: nie licząc kości.

Wokół niego znajdziesz sporo dodatkowych przedmiotów, lecz w tej lokacji nie znajdziesz żadnych fabularnych itemków czy takich, które pomogłyby Ci zwiedzać mapę Sons of the Forest. Potraktuj więc tę lokację z nieżyjącym pilotem drugiego helikoptera jako ciekawostkę. 

Źródło: własne

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika

Sons of the Forest - PRZEDMIOTY

cropper