Sons of the Forest - poradnik. Crafting, przedmioty, surowce, jedzenie, woda, kompan Kelvin, porady, podstawy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Sons of The Forest

Sons of the Forest - Zapisywanie gry, jak zapisać postęp rozgrywki?

Mateusz Wróbel | 01.03, 20:24

Sons of the Forest - Zapisywanie gry, jak zapisać postęp rozgrywki?

Zapisywanie gry - Sons of the Forest.

Sons of the Forest nie posiada klasycznego systemu zapisu, w którym moglibyśmy zachować postępy rozgrywki, wybierając odpowiednią opcję z menu gry. W tej produkcji, podobnie zresztą jak w przypadku wielu survivalowych pozycji, musimy wznieść podstawową konstrukcję w jakimkolwiek miejscu (w tym przypadku jest to namiot), która będzie naszym chwilowym "domem". To w niej zapiszemy grę.

Sons of the Forest - Zapisywanie gry, jak zapisać postęp rozgrywki?

Wystarczy więc przejść przez początek gry, a więc zdobyć topór (z zestawu dostępnego w ekwipunku od początku zabawy) czy ocucić swojego kompana - Kelvina - a następnie rozkazać mu wzniesienie namiotu. Nawet nieukończone (niewybudowane do końca) schronienie, po podejściu wystarczająco blisko do niego, wystarczy, aby zapisać grę, przytrzymując wcześniej przycisk E.

Warto zapisywać postęp rozgrywki przede wszystkim przed długimi wyprawami. Jeśli zginiemy, to przynajmniej nie stracimy kluczowego ekwipunku. Możemy także wczytać grę wtedy, gdy dana ekspedycja okaże się niepotrzebna, a więc nie przyniesiemy przedmiotów, które chcieliśmy zdobyć. Opcji jest mnóstwo, choć zasada w survivalach jest jedna - gdy tylko możesz, zapisuj postęp rozgrywki.

Źródło: własne

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika

Sons of the Forest - PRZEDMIOTY

cropper