Sons of the Forest - poradnik. Crafting, przedmioty, surowce, jedzenie, woda, kompan Kelvin, porady, podstawy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Sons of The Forest

Sons of the Forest - Śmierć: odzyskanie przedmiotów, szukanie plecaka z wyposażeniem po odrodzeniu

Mateusz Wróbel | 01.03, 20:24

Sons of the Forest - Śmierć: odzyskanie przedmiotów, szukanie plecaka z wyposażeniem po odrodzeniu

Odzyskanie przedmiotów - Sons of the Forest.

W Sons of the Forest możesz zginąć na wiele sposobów, lecz najczęściej dzieje się tak na skutek śmierci z rąk kanibali lub przez pożarcie przez rekina/spadek z bardzo wysokiej góry. Więcej o tym, kiedy giniesz permanentnie, a kiedy tylko chwilowo, a także jak wpływa śmierć w trybie multiplayer, opisaliśmy pod tym linkiem.

W tym miejscu tłumaczymy, co robić, gdy się odrodzimy. Jak na pewno zauważysz, nie będziesz posiadał po śmierci przedmiotów zdobytych wcześniej w rozgrywce. Jeśli grasz w pojedynkę, to będziesz musiał przeszukać obóz wroga i poszukać swojego żółtego plecaka, który jest oznaczony wielką ikoną pomarańczowego wykrzyknika - tak naprawdę na ekranie będzie widoczny wyłącznie on, ponieważ nie masz dostępu do nawigacji GPS. Po podejściu do niego zbierzesz plecak i automatycznie odzyskasz wszystkie przedmioty.

Sons of the Forest - Śmierć: odzyskanie przedmiotów, szukanie plecaka z wyposażeniem po odrodzeniu

Inaczej, a dokładniej, prościej wygląda to w trybie multiplayer, gdzie z racji tego, iż sesja musi wciąż trwać, odradzasz się zawsze po każdej śmierci - albo w swoim ostatnim miejscu odpoczynku (spania), albo w miejscu przed rozpoczęciem ważniejszej wyprawy (choćby przed wejściem do jaskini czy wypłynięciu na morze). Po odrodzeniu się także zauważysz pomarańczowy wskaźnik, do którego musisz podejść, aby zdobyć plecak z wcześniej posiadanymi przedmiotami.

a

Odzyskiwanie przedmiotów po śmierci jest więc banalnie proste. Przypominamy jednak, że gdy zginiesz drugi raz w trybie dla pojedynczego gracza, to zginiesz permanentnie.

Źródło: własne

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika

Sons of the Forest - PRZEDMIOTY

cropper