Sons of the Forest - poradnik. Crafting, przedmioty, surowce, jedzenie, woda, kompan Kelvin, porady, podstawy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Sons of The Forest

Sons of the Forest - Dzień i czas: noc, jak przyśpieszyć, jak pominąć?

Mateusz Wróbel | 01.03, 20:24

Sons of the Forest - Dzień i czas: noc, jak przyśpieszyć, jak pominąć?

Pora dnia - Sons of the Forest.

Sons of the Forest to survival, więc gra posiada oczywiście system dynamicznej pory dnia - wraz z rozgrywką zbliżamy się do wschodu lub zachodu słońca. Jak jednak sprawdzić, która jest obecnie godzina i ile czasu mamy jeszcze na daną wyprawę, nim np. zrobi się ciemno, a kanibale wyjdą na zewnątrz?

Wystarczy wyciągnąć mapę z wykorzystaniem przycisku M. Tuż nad ekranem najbliższego oznaczonego terenu zauważysz, który dzień znajdujesz się na opuszczonej wyspie, a także która jest obecnie godzina. Znajdziesz tutaj system 24-godzinny, więc bez problemu go zrozumiesz.

Sons of the Forest - Dzień i czas: noc, jak przyśpieszyć, jak pominąć?

Czy da się przyśpieszyć czas? Nie jest to możliwe, aby w trakcie podróży po prostu przejść do menu i wykonać coś w rodzaju medytacji, aby minąć noc. Możesz jednak stworzyć chwilowe ognisko z wykorzystaniem patyków i plandeki, pod którym się prześpisz kilka godzin.

Uważaj jednak, bo spanie zwiększa Twój poziom głodu, pragnienia wody, a może także sprawdzić, że tuż po przebudzeniu się lub nawet w trakcie spania zostaniesz zaatakowany przez kanibale, które znajdą Twoją chwilową kryjówkę.

Źródło: własne

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika

Sons of the Forest - PRZEDMIOTY

cropper