Sons of the Forest - poradnik. Crafting, przedmioty, surowce, jedzenie, woda, kompan Kelvin, porady, podstawy - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Sons of The Forest

Sons of the Forest - Kamień, broń, gadżet, jak schować do plecaka?

Mateusz Wróbel | 01.03.2023, 20:24

Sons of the Forest - Kamień, broń, gadżet, jak schować do plecaka?

Chowanie przedmiotów - Sons of the Forest.

W Sons of the Forest gramy z perspektywy FPP, a więcej pierwszej osoby. Często po zebraniu przedmiotu, w momencie gdy nasza postać nie trzyma nic w rękach, ląduje on na naszych dłoniach, co jest dość irytujące szczególnie w przypadku patyka czy kamienia, a więc podstawowych elementów do budowania, lecz również spisujących się w małym stopniu do walki z kanibalami.

Sons of the Forest - Kamień, patyk, broń, gadżet, jak schować?

Jak więc schować najbardziej pospolite itemy do plecaka? Wystarczy wcisnąć klawisz G na klawiaturze, a sterowany przez nas bohater umieści obecnie trzymany w dłoniach przedmiot w swoim wirtualnym schowku. To samo tyczy się broni (choćby łuk) czy narzędzia (np. topora). 

Jeśli natomiast trzymasz w ręce nawigację GPS czy przewodnik po budowaniu, to schowasz je wciskając ten sam przycisk, który odpowiada za ich wyciąganie. Dla przykładu - schowanie mapy odbywa się po ponownym wciśnięciu klawisza M, kiedy ukrycie przewodnika następuje po naciśnięciu przycisku B.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika

Sons of the Forest - PRZEDMIOTY

cropper