Hogwarts Legacy - poradnik. Podstawy, cena, PS Plus, Xbox Game Pass, PS4/Xbox One i darmowa aktualizacja - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Hogwarts Legacy Poradnik

Hogwarts Legacy - Długość gry, ile godzin zajmuje przejście fabuły i wymaksowanie tytułu?

Mateusz Wróbel | 24.01, 21:15

Hogwarts Legacy - Długość gry, ile godzin zajmuje przejście fabuły i wymaksowanie tytułu?

Jak długie jest Hogwarts Legacy?

Hogwarts Legacy to w pełni gra dla pojedynczego gracza, w której nie znajdziemy żadnych trybów sieciowych - w tym kooperacji. Oznacza to, że każdy zainteresowany może poznawać ją wedle własnego uznania.

W tytule znajdziemy wiele miejsc proszących się o eksplorację, zadania poboczne czy opcjonalne aktywności związane ze zwierzętami czy mini-grami, które możemy wykonać w przerwie od wykonywania misji głównych. Tym samym ukończenie gry może różnić się w zależności od tego, czym się zajmiemy podczas ogrywania Hogwarts Legacy:

  • Samo poznanie fabuły ma zajmować od 30 do 35 godzin rozgrywki - na długość rozgrywki wpłynie także poziom trudności, bo im cięższe starcie, tym dłużej będzie ono trwało;
  • Wymaksowanie gry, a więc wykonanie wszystkich dostępnych aktywności sprawi, że z Hogwarts Legacy spędzimy przynajmniej 70 godzin. 
Źródło: własne

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper