Hogwarts Legacy - poradnik. Misje, zadania, wybory, znajdźki, strony przewodnika, zaklęcia, zagadki, walka - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Hogwarts Legacy Poradnik

Hogwarts Legacy - Długość gry, ile godzin zajmuje przejście fabuły i wymaksowanie tytułu?

Mateusz Wróbel | 05.05.2023, 17:43

Hogwarts Legacy - Długość gry, ile godzin zajmuje przejście fabuły i wymaksowanie tytułu?

Jak długie jest Hogwarts Legacy?

Hogwarts Legacy to w pełni gra dla pojedynczego gracza, w której nie znajdziemy żadnych trybów sieciowych - w tym kooperacji. Oznacza to, że każdy zainteresowany może poznawać ją wedle własnego uznania.

W tytule znajdziemy wiele miejsc proszących się o eksplorację, zadania poboczne czy opcjonalne aktywności związane ze zwierzętami czy mini-grami, które możemy wykonać w przerwie od wykonywania misji głównych. Tym samym ukończenie gry może różnić się w zależności od tego, czym się zajmiemy podczas ogrywania Hogwarts Legacy:

  • Samo poznanie fabuły zajmuje około 20-25 godzin rozgrywki - na długość rozgrywki wpłynie także poziom trudności, bo im cięższe starcie, tym dłużej będzie ono trwało;
  • Wymaksowanie gry, a więc wykonanie wszystkich dostępnych aktywności sprawi, że z Hogwarts Legacy spędzimy przynajmniej 60-70 godzin - w zależności od stylu rozgrywki. 
Źródło: własne

Komentarze (72)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Hogwarts Legacy - FAQ

Hogwarts Legacy - PORADY

Hogwarts Legacy - FABUŁA

Hogwarts Legacy - RELACJE

Hogwarts Legacy - POBOCZNE

cropper