Hogwarts Legacy - poradnik. Misje, zadania, wybory, znajdźki, strony przewodnika, zaklęcia, zagadki, walka - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Hogwarts Legacy Poradnik

Hogwarts Legacy - Zadanie Profesor Hecat 1: Incendio, Skrzyżowane Różdżki, Manekin szkoleniowy

Mateusz Wróbel | 05.05.2023, 17:43

Hogwarts Legacy - Zadanie Profesor Hecat 1: Incendio, Skrzyżowane Różdżki, Manekin szkoleniowy

Opis pierwszego zadania Profesor Hecat w Hogwarts Legacy.

Po rozmowie z Figiem w drugim rozdziale fabularnym musisz odbyć lekcję u profesor Hecat, aby nauczyć się nowego zaklęcia. Jest nim Incendio, które pozwoli Ci używać ognia.

Nim to nastąpi, jesteś zmuszony udać się do miejsca, gdzie odbywają się starcia o nazwie Skrzyżowane Różdżki. Porozmawiaj z Lucanem i zaproponuj kolejne starcie - warto dobrać sobie także któregoś z partnerów.

Hogwarts Legacy - Zadanie Profesor Hecat 1: Incendio, Skrzyżowane Różdżki, Manekin szkoleniowy

Używaj takich zaklęć, aby rozbijać tarcze wrogów - jeśli jest żółta, to użyj zaklęcia, którego ikona znajduje się na żółtym tle. Korzystaj także z otoczenia, aby rzucać w oponentów drewnianymi elemtami - to odbierze im sporo HP.

Hogwarts Legacy - Zadanie Profesor Hecat 1: Incendio, Skrzyżowane Różdżki, Manekin szkoleniowy 2

Potem raz jeszcze pomów z Lucanem. Tym razem musisz odbyć specjalne ćwiczenia z wykorzystaniem manekina szkoleniowego. Pierwsze dwa etapy walk są bardzo proste - przy ostatniej fazie, łączącej zaklęcia, pamiętaj, aby po 3 zwykłych atakach przytrzymać przycisk odpowiedzialny za normalne ataki i kliknąć drugie zaklęcie, aby zostało ono aktywowane.

Po wszystkim wróć do profesor Hecat, a nauczysz się Incendio. Teraz śmiało możesz wrócić do profesora Figa i kontynuować wątek główny.

Źródło: własne

Komentarze (72)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Hogwarts Legacy - FAQ

Hogwarts Legacy - PORADY

Hogwarts Legacy - FABUŁA

Hogwarts Legacy - RELACJE

Hogwarts Legacy - POBOCZNE

cropper