Hogwarts Legacy - poradnik. Misje, zadania, wybory, znajdźki, strony przewodnika, zaklęcia, zagadki, walka - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Hogwarts Legacy Poradnik

Hogwarts Legacy na PS5 i Xbox Series X - czy jest tryb z 60 FPS i 4K?

Mateusz Wróbel | 05.05, 17:43

Hogwarts Legacy na PS5 i Xbox Series X - czy jest tryb z 60 FPS i 4K?

Czy w Hogwarts Legacy na PS5 i Xbox Series X zagramy w 60 klatkach na sekundę?

Hogwarts Legacy trafi na początku na PC oraz konsole obecnej generacji, a więc PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Twórcy uznali, że porty na te sprzęty są gotowe.

Czy zagramy na konsolach Sony i Micrososftu w 60 klatkach na sekundę? Obecnie możemy potwierdzić, że deweloperzy przyszykowali przynajmniej dwa tryby graficzne - pierwszy z nich, wydajnościowy, zapewnia zabawę w około 60 FPS-ach, a tryb graficzny (Fidelity Mode) kładzie nacisk na oprawę wizualną przy zachowaniu 30 FPS-ów. Nie wiadomo jednak, przy jakich rozdzielczościach otrzymamy rzeczone płynności.

Hogwarts Legacy zapewni obsługę VRR, więc posiadacze telewizorów z tą technologią będą mogli wycisnąć z owej produkcji jeszcze lepszą płynność. W grę wchodzi także wyciśnięcie z trybu graficznego jeszcze więcej - chętni mogą skorzystać z trybu Fidelity Mode Ray Tracing, który oprócz skupienia się na rozgrywce w 4K, oferuje technologię śledzenia promieni.

Źródło: własne

Komentarze (71)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Hogwarts Legacy - FAQ

Hogwarts Legacy - PORADY

Hogwarts Legacy - FABUŁA

Hogwarts Legacy - RELACJE

Hogwarts Legacy - POBOCZNE

cropper