Hogwarts Legacy - poradnik. Misje, zadania, wybory, znajdźki, strony przewodnika, zaklęcia, zagadki, walka - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Hogwarts Legacy Poradnik

Hogwarts Legacy - Punkty doświadczenia, jak szybko zdobyć EXP?

Mateusz Wróbel | 05.05.2023, 17:43

Hogwarts Legacy - Punkty doświadczenia, jak szybko zdobyć EXP?

Jak zdobywać najszybciej punkty doświadczenia?

Punkty doświadczenia to jedna z kluczowych rzeczy w grach z otawrtym światem. Wraz z rozwojem postaci otrzymujesz coraz to lepsze przedmioty, które pozwolą Ci walczyć z coraz to cięższymi do ubicia wrogami czy po prostu wchodzić na tereny wcześniej zablokowane.

Jak najszybciej zdobywać punkty doświadczenia w Hogwarts Legacy? Poniżej podajemy kilka porad:

Hogwarts Legacy - Punkty doświadczenia, jak szybko zdobyć EXP?

  • Używaj zaklęcia Revelio, które skanuje pobliskie otoczenie. Jeśli widzisz gdzieś latającą kartkę, stronę przewodnika, czy inne rzeczy, które zaliczają się do znajdziek, obowiązkowo je zbieraj, bo każda z nich dodaje Ci przynajmniej 80 punktów doświadczenia. Szczególnie strony przewodnika, których po Hogwarcie jest aż 150, pozwolą Ci zdobyć przynajmniej kilka leveli.
  • Wykonuj zadania poboczne (oraz inne misje, jak relacje czy questy profesorów, lecz te pod względem samego EXP-a nie są już tak opłacalne), które zazwyczaj są bardzo krótkie i zapewniają kilkaset punktów doświadczenia.
  • Zajmuj się pobocznymi aktywnościami, jak eliminowanie nikczemnych wrogów czy rozwiązywanie łamigłówek rozsianych po całej mapie gry.
Źródło: własne

Komentarze (72)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Hogwarts Legacy - FAQ

Hogwarts Legacy - PORADY

Hogwarts Legacy - FABUŁA

Hogwarts Legacy - RELACJE

Hogwarts Legacy - POBOCZNE

cropper