Hogwarts Legacy - poradnik. Misje, zadania, wybory, znajdźki, strony przewodnika, zaklęcia, zagadki, walka - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Hogwarts Legacy Poradnik

Hogwarts Legacy - Posążki demimoza, jak zbierać?

Mateusz Wróbel | 05.05.2023, 17:43

Hogwarts Legacy - Posążki demimoza, jak zbierać, do czego służą?

Jak zbierać posążki demimoza w Hogwarts Legacy?

Posążki demimoza to jeden z wielu typów znajdziek w Hogwarts Legacy. Pojawiają się one przede wszystkim w zabudowanych terenach, w tym we wiosce Hogsmeade czy zamku w Hogwarcie. Jak je zbierać?

Pierwsze i najważniejsze - możesz robić to tylko w nocy. Jeśli za dnia zauważysz przy ścianie, na biurku czy innym miejscu posążek trzymający kamień, to nic z tym nie zrobisz. Musisz przyśpieszyć czas (jest to możliwe za pomocą opcji "czekaj" w mapie gry), a zauważysz, że w nocy posążki te świecą na niebiesko.

Hogwarts Legacy - Posążki demimoza, jak zbierać?

Gdy są gotowe do zebrania, to wystarczy pod nie podejść i zebrać je do ekwipunku. Przydadzą Ci się one do rozwijania pewnej umiejętności wpływającej na otwieranie zamków w grze.

Więcej o tym dowiesz się po ukończeniu pierwszej z czterech prób profesorów z Komnaty Mapy, gdy rozpoczniesz misję z woźnym Hogwartu - Gladwinem.

Źródło: własne

Komentarze (74)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Hogwarts Legacy - FAQ

Hogwarts Legacy - PORADY

Hogwarts Legacy - FABUŁA

Hogwarts Legacy - RELACJE

Hogwarts Legacy - POBOCZNE

cropper