Hogwarts Legacy - poradnik. Misje, zadania, wybory, znajdźki, strony przewodnika, zaklęcia, zagadki, walka - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Hogwarts Legacy Poradnik

Hogwarts Legacy - Wyzwania, odbieranie nagród za wykonanie aktywności, jak zebrać?

Mateusz Wróbel | 05.05.2023, 17:43

Hogwarts Legacy - Wyzwania, odbieranie nagród za wykonanie aktywności, jak zebrać?

Jak działają wyzwania w Hogwarts Legacy?

Podczas wykonywania dodatkowych aktywności w Hogwarts Legacy będziesz automatycznie odblokowywał kolejne wyzwania, które dzielą się na walkę, eksplorację, misje czy znajdźki.

Im więcej będziesz wykonywał rzeczy w poszczególnych kategoriach, tym szybciej odblokujesz poszczególne, dodatkowe elementy ubioru czy inne bonusy.

Hogwrts Legacy - Wyzwania, odbieranie nagród za wykonanie aktywności

Aby zainteresować się wyzwaniami, wystarczy przejść do menu, a potem do interesującej Cię zakładki. Choćby w misje za wykonanie dwóch zadań głównych otrzymasz specjalne, legendarne rękawice. Musisz najechać na nie, a potem wcisnąć odpowiedni przycisk, aby odebrać przedmiot.

Zebrane itemki znajdziesz w przedmiotach kolekcjonerskich w zakładce "Wygląd". Niestety, ale nie możesz ich ubierać, ponieważ ich jedyne zastosowanie, to zaliczanie się do ogólnego postępu ukończenia gry.

Źródło: własne

Komentarze (72)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Hogwarts Legacy - FAQ

Hogwarts Legacy - PORADY

Hogwarts Legacy - FABUŁA

Hogwarts Legacy - RELACJE

Hogwarts Legacy - POBOCZNE

cropper