Hogwarts Legacy - poradnik. Misje, zadania, wybory, znajdźki, strony przewodnika, zaklęcia, zagadki, walka - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Hogwarts Legacy Poradnik

Hogwarts Legacy - Zaklęcia: nauka, ścieżka, symbol, jak przyśpieszyć ruch różdżki?

Mateusz Wróbel | 05.05.2023, 17:43

Hogwarts Legacy - Zaklęcia: nauka, ścieżka, symbol, jak przyśpieszyć ruch różdżki?

Jak nauczyć się nowych zaklęć w Hogwarts Legacy?

W Hogwarts Legacy znajdziesz kilkadziesiąt zaklęć, których będziesz musiał lub mógł używać podczas eksploracji czy walki. Niektóre z nich, jak Revelio są standardowymi, a więc przypisanymi do gameplayu - nie możesz się ich pozbyć. 

Jednakże takie zaklęcia, jak Lumos czy Accio to zaklęcia poboczne, aczkolwiek również bardzo przydatne. Je jednak ustawiasz przy panelu szybkiego dostępu znajdującego się po prawej stronie na dole ekranu.

Hogwarts Legacy - Nauka nowych zaklęć, ścieżka, symbol, jak przyśpieszyć punkt nauki?

Jak nauczyć się zaklęć? Jeśli jesteś na początku zabawy i bierzesz udział dopiero w pierwszych lekcjach, to najbardziej kluczowych sztuczek różdżką nauczysz się obowiązkowo podczas poznawania fabuły. Twoim oczom ukaże się symbol, po którym musisz jechać, aby finalnie zdobyć wiedzę nt. danego zaklęcia.

Wykieruj lewy analog w odpowiednią stronę, a potem kliknij przycisk odpowiedzialny za start. Steruj lewym analogiem tak, aby wskazówka na symbolu biegła w tę samą stronę. Przy kulistych ikonach ze znakiem X wciskaj tenże przycisk, aby przyśpieszyć ruch różdżką i nie dać się złapać czerwonej strefie, która będzie za Tobą podążać.

W ten sposób nauczysz się najprostszych, obowiązkowych znaków.

Źródło: własne

Komentarze (72)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Hogwarts Legacy - FAQ

Hogwarts Legacy - PORADY

Hogwarts Legacy - FABUŁA

Hogwarts Legacy - RELACJE

Hogwarts Legacy - POBOCZNE

cropper