Hogwarts Legacy - poradnik. Misje, zadania, wybory, znajdźki, strony przewodnika, zaklęcia, zagadki, walka - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Hogwarts Legacy Poradnik

Hogwarts Legacy - Niezidentyfikowany przedmiot, jak zbadać element wyposażenia?

Mateusz Wróbel | 05.05.2023, 17:43

Hogwarts Legacy - Niezidentyfikowany przedmiot, jak zbadać element wyposażenia?

Jak zidentyfikować przedmioty wyposażenia w Hogwarts Legacy?

Podczas swojej przygody w Hogwarts Legacy znajdziesz sporo niezidentyfikowanych przedmiotów, a więc takich, które po znalezieniu się w ekwipunku nie będą mogły zostać nałożone - i to nie ze względu na brak odpowiedniego poziomu doświadczenia grywalnego bohatera, a brakiem identyfikacji danego itemku.

Takowe przedmioty, a więc wymagające zbadania, są zazwyczaj zdecydowanie lepsze od bazowych elementów wyposażenia. Identyfikować je możesz w pokoju życzeń w Hogwarcie, który odblokujesz po misji związanej z choćby lataniem na miotle.

Hogwarts Legacy - Niezidentyfikowany przedmiot, jak zbadać element wyposażenia?

Do pokoju życzeń szybko dostaniesz się dzięki specjalnemu dymkowi szybkiej podróży. Po wejściu do swojego przyczółku zauważysz na prawo od wejścia specjalny stół, do którego wystarczy podejść i kliknąć wymagany przycisk, aby za jednym zamachem zidentyfikować wszystkie niezbadane przedmioty w ekwipunku.

Źródło: własne

Komentarze (72)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Hogwarts Legacy - FAQ

Hogwarts Legacy - PORADY

Hogwarts Legacy - FABUŁA

Hogwarts Legacy - RELACJE

Hogwarts Legacy - POBOCZNE

cropper