Hogwarts Legacy - poradnik. Misje, zadania, wybory, znajdźki, strony przewodnika, zaklęcia, zagadki, walka - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Hogwarts Legacy Poradnik

Hogwarts Legacy - Zadania, relacje (misje towarzysze), poboczne, ikony, jak odróżnić i zebrać?

Mateusz Wróbel | 05.05.2023, 17:43

Hogwarts Legacy - Zadania, relacje (misje towarzysze), poboczne, ikony, jak odróżnić i zebrać?

Jak odróżnić zadanie poboczne i zebrać je do dziennika w Hogwarts Legacy?

W Hogwarts Legacy znajdziesz bardzo dużo aktywności pobocznych (mówiąc o samych zadaniach), które finalnie zdecydowano podzielić się na trzy kategorie. Znajdziemy tutaj zwykłe questy poboczne, relacje (misje towarzyszy) i coś w rodzaju "zadania", odblokowujące nowe ważne zaklęcia.

Zadania poboczne w Hogwarts Legacy

Zadania poboczne w Hogwarts Legacy

Zadania poboczne nie wpływają w żaden sposób na główną fabułę i nie podejmiesz tutaj kluczowych wyborów. Na ekranie czy mapie są one oznaczone szarą ikoną nad NPC-em, który chce Ci zlecić questa. Wystarczy do niego podejść i porozmawiać z nim nt. zlecenia.

Zadania poboczne w Hogwarts Legacy

Po przybliżeniu danego regionu na mapie także możesz zauważyć szary znacznik, który informuje Cię o dostępnym zadaniu pobocznym. Patrz na niego co jakiś czas, a będziesz widział, czy możesz zainteresować się nowymi questami opcjonalnymi.

Relacje (misje towarzyszy) w Hogwarts Legacy

W grze znajdziemy także misje towarzyszy, które kryją się w tym przypadku pod nazwą "Relacje". Są one poświęcone głównym bohaterom opowieści, których wątki są dłuższe, składające się nawet z kilku misji. W porównaniu z zadaniami pobocznymi tutaj podejmiesz ważne wybory, które wpłyną na Twoją znajomość z kluczowymi postaciami z Hogwarts Legacy.

a

Zadania w Hogwarts Legacy

Zadania w Hogwarts Legacy

Zadania to rodzaj questów, za których wykonanie nie będziesz otrzymywał punktów doświadczenia, monet, nowych ubrań czy przedmiotów kolekcjonerskich (o ile nie występują one w trakcie misji), ale nowe zaklęcia.

Wszystkie zadania pochodzą od profesorów Hogwartu - przyjmuj je do dziennika, a potem w wolnym czasie wykonuj, aby odblokowywać sobie nowe sztuczki, które potem użyjesz w trakcie walk czy eksploracji.

Źródło: własne

Komentarze (72)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Hogwarts Legacy - FAQ

Hogwarts Legacy - PORADY

Hogwarts Legacy - FABUŁA

Hogwarts Legacy - RELACJE

Hogwarts Legacy - POBOCZNE

cropper