Hogwarts Legacy - poradnik. Misje, zadania, wybory, znajdźki, strony przewodnika, zaklęcia, zagadki, walka - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Hogwarts Legacy Poradnik

Hogwarts Legacy - Zmiana wyglądu bohatera, czy możliwa po rozpoczęciu gry?

Mateusz Wróbel | 05.05.2023, 17:43

Hogwarts Legacy - Zmiana wyglądu bohatera, czy możliwa po rozpoczęciu gry?

Czy można zmienić wygląd bohatera po rozpoczęciu gry?

Przed rozpoczęciem zabawy w Hogwarts Legacy otrzymasz do dyspozycji dość rozbudowany kreator postaci, w którym stworzysz swojego własnego czarodzieja.

Podczas rozgrywki natomiast także możesz wpłynąć na jego wygląd, choć warto zaznaczyć, że nie będziesz miał tak wielu opcji do wyboru, jak na początku (mowa choćby o samej budowie twarzy). Możesz natomiast zedytować cerę, kolor włosów, typ włosów itd.

Hogwarts Legacy - Zmiana wyglądu bohatera, czy możliwa po rozpoczęciu gry?

Jak zmienić wygląd bohatera podczas rozgrywki? Wystarczy ukończyć pierwszy rozdział fabularny, podczas którego docierasz do wioski Hogsmeade - to tam odnajdziesz wielu sklepikarzy. Potem możesz dobrowolnie wrócić do tejże lokacji i skierować się do budynku oznaczonego na mapie ikoną nożyczek do strzyżenia.

W środku znajdziesz fryzjerkę, która zaproponuje Ci jakieś zmiany. Każda z nich kosztuje pewną ilość pieniędzy (widocznych po prawej stronie ekranu), więc kupuj jedynie przemyślane elementy wyglądu. Co ważne, tylko w tym miejscu możesz zmienić wygląd bohatera (nie możesz robić tego podczas swobodnej eksploracji, czyli na zawołanie).

Źródło: własne

Komentarze (72)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Hogwarts Legacy - FAQ

Hogwarts Legacy - PORADY

Hogwarts Legacy - FABUŁA

Hogwarts Legacy - RELACJE

Hogwarts Legacy - POBOCZNE

cropper