Hogwarts Legacy - poradnik. Misje, zadania, wybory, znajdźki, strony przewodnika, zaklęcia, zagadki, walka - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Hogwarts Legacy Poradnik

Hogwarts Legacy - Gdzie iść, kompas, znacznik misji, jak podążać za celem zadania?

Mateusz Wróbel | 05.05.2023, 17:43

Hogwarts Legacy - Gdzie iść, kompas, znacznik misji, jak podążać za celem zadania?

Jak aktywować kompas w Hogwarts Legacy?

W grze Hogwarts Legacy znajdziesz otwarty świat, który dzieli się na sporo regionów. W każdym z nich znajdziesz również masę aktywności czy zadań, które aktywujesz z poziomu dziennika.

Jednakże dostanie się do niektórych z nich (szczególnie w zamku Hogwart) jest utrudnione ze względu na niezbyt czytelną mapę. Doskonale wiedzą o tym twórcy i zamiast oferować odbiorcom zwykły kompas na górze ekranu czy oddaloną mini-mapkę, sprawili zaczarowany kompas.

Hogwarts Legacy - Gdzie iść, kompas, znacznik misji, jak podążać za celem zadania?

Po przytrzymaniu górnego klawisza kierującego na padzie otworzysz sobie opis aktualnie śledzonego zadania (czasami znajdziesz tutaj też wskazówki, co zrobić, aby je wykonać). Jeśli jednak nie przytrzymasz owego przycisku, a jedynie go klikniesz, to główny bohater otworzy książkę, która zacznie go prowadzić do celu.

Na ekranie pojawi się wtedy linia złotego koloru, która ukazuje najkrótszą drogę do celu. Jeśli pójdziesz za nią, to nigdy się nie zgubisz i bez problemu dotrzesz do celu misji.

Źródło: własne

Komentarze (72)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Hogwarts Legacy - FAQ

Hogwarts Legacy - PORADY

Hogwarts Legacy - FABUŁA

Hogwarts Legacy - RELACJE

Hogwarts Legacy - POBOCZNE

cropper