Hogwarts Legacy - poradnik. Misje, zadania, wybory, znajdźki, strony przewodnika, zaklęcia, zagadki, walka - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Hogwarts Legacy Poradnik

Hogwarts Legacy - Zajęcia z zaklęć: Accio, Onai, Kort przywoływaczy

Mateusz Wróbel | 05.05.2023, 17:43

Hogwarts Legacy - Zajęcia z zaklęć: Accio, Onai, Kort przywoływaczy

Opis zadania Zajęcia z zaklęć w Hogwarts Legacy.

Po rozmowie z profesorami udaj się do Skrzydła Astronomicznego, gdzie odbędzie się Twoja pierwsza z dwóch lekcji. Aktywuj misję, a po długim filmiku przerywnikowym naucz się znaku Accio. Potem przeniesiesz się na podwórku, skąd poćwiczysz nową zdolność.

Hogwarts Legacy - Zajęcia z zaklęć: Accio, Onai, Kort przywoływaczy

Wyceluj w kulę, a potem zacznij ją przyciągać do siebie. Zauważysz, że obiekt potrzebuje chwili, aby się zatrzymać, więc przerywać zaklęcie musisz wcześniej, niż przy samym końcu planszy.

Hogwarts Legacy - Zajęcia z zaklęć: Accio, Onai, Kort przywoływaczy 2

Po treningu rozpoczniesz zabawę z Onai na korcie przywoływaczy. Gdy nadejdzie Twoja tura, to przyciągaj niebieskie kule i puszczaj je najlepiej w okolicy pomarańczowego punktu na mapie, a obiekt przetoczy się spokojnie do niebieskiego, co pozwoli Ci zgarnąć 50 punktów za każde kółko.

Pamiętaj, że jeśli przesuniesz swoje lub przeciwniczki kółko, to wtedy także dodają się kolejne punkty (w zależności od tego, przez ile poziomów przesunie się obiekt!

Hogwarts Legacy - Zajęcia z zaklęć: Accio, Onai, Kort przywoływaczy 3

Druga tura zabawy będzie bardziej wymagająca, ponieważ na korcie pojawią się dwie ruchome przeszkody. Staraj się więc przyciągać kółka wtedy, gdy przeszkody są na środku, aby wiedzieć, że obiekt przejdzie obok nich bez problemu.

Po wygranym, zremisowanym lub przegranym starciu wrócisz do szkoły i pomówisz z Onai. Następnie zamów słówko z profesorem Ronenem, co też zakończy tę misję.

Źródło: własne

Komentarze (74)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Hogwarts Legacy - FAQ

Hogwarts Legacy - PORADY

Hogwarts Legacy - FABUŁA

Hogwarts Legacy - RELACJE

Hogwarts Legacy - POBOCZNE

cropper