Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody

Farming Simulator 22: Pierwszy kombajn, który warto kupić? 

Mateusz Wróbel | 30.12.2021, 19:15

Farming Simulator 22: Pierwszy kombajn, który warto kupić?

Gdy już zapoznasz się z podstawami rozgrywki, przejdź do sklepu wciskając literkę "P" na Twojej klawiaturze. Twoim oczom powinien ukazać się bogaty w zawartość katalog, który dzieli się na wiele kategorii. Jedną z ważniejszych z nich - na początku przygody - jest ta odpowiadająca za kombajny. Przejdź do niej.

Wejdziesz do zakładki, gdzie kupisz swój pierwszy kombajn. Jest on oczywiście potrzebny do zbiorów, które prędzej czy później nadejdą (możesz nawet kupić pole, które będzie już gotowe do żniw). Dlatego też warto mieć na swoim gospodarstwie kombajn.


Tak naprawdę nie ma dużego znaczenia, który kombajn wybierzesz, bo wszystkie z nich mogą kosić te same rośliny. Różnica występuje wyłącznie w pojemności, a także mocy (czyli rozwijanej szybkości).


John Deere T560

Farming Simulator 22: Pierwszy kombajn, który warto kupić? 

Do 300 tysięcy euro warto nabyć John Deere, który potrafi rozwinąć prędkość rzędu 40km/h i pomieścić 10 tysięcy litrów zboża. Potrafi on sobie bez jakichkolwiek problemów poradzić z dojazdem do nawet ciężko dostępnych pól, więc jest to dobry wybór, o ile masz tylko wystarczającą ilość pieniędzy.

Pamiętaj, że po zakupie kombajnu potrzebujesz również żniwiarki, heder do kukurydzy lub ścinarkę. Musisz nabyć tę, która będzie pasować do kupionego przez Ciebie modelu kombajnu, więc bierz to pod uwagę przy zakupie maszyny do plonu.

Farming Simulator 22: Pierwszy kombajn, który warto kupić? 

Jeśli kupisz złą ścinarkę, nie będziesz mógł jej podpiąć do kombajnu.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper