Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody

Farming Simulator 22: Konie, jak jeździć na wierzchowcu?

Mateusz Wróbel | 30.12.2021, 19:15

Farming Simulator 22: Konie, jak jeździć na wierzchowcu?

W grze Farming Simulator 22 znajdziesz wiele środków transportu. Oprócz wszelkiej maści traktorów, ciężarówek siodłowych i "pikapów" będziesz mógł skorzystać również z wierzchowca.

Aby móc wskoczyć do siodła znajdującego się na plecach czteronożnego przyjaciela musisz w pierwszej kolejności wybudować stajnię, która znajduje się w ekranie budowania w kategorii "zwierzęta - konie". Następnie zakup byle jakiego konia wchodząc w interakcję z ikoną łapki blisko stajni.

Farming Simulator 22: Konie, jak jeździć na wierzchowcu?

Mając już wierzchowca możesz na niego wsiąść, gdy podejdziesz do niego i wciśniesz klawisz "E". Wciskając W lub S ustalasz prędkość, z którą będziesz się poruszał (nie musisz przytrzymywać żadnego z tych przycisków, aby się poruszać).

Wierzchowce to interesująca zabawa, która suma summarum pozwoli Ci dostać się do najciężej dostępnych punków na mapie. Pamiętaj jednak, że nie możesz przy tym nosić ze sobą żadnych przedmiotów, a w przypadku zejścia z konia poza obszarem swojej farmy, automatycznie zostanie on przetransportowany do stajni. Dlatego też w przypadku chęci załatwienia jakichś rzeczy na mieście - warto skorzystać ze sprawdzonych środków transportu, a z usług wierzchowca korzystać tylko rekreacyjnie.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper