Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody

Farming Simulator 22: Bank, kredyt, gdzie wziąć i jak spłacić?

Mateusz Wróbel | 30.12.2021, 19:15

Farming Simulator 22: Bank, kredyt, gdzie wziąć i jak spłacić?

W zależności od tego, na jakim poziomie trudności wystartujesz w Farming Simulator 22, Twoje konto bankowe będzie wyposażone po boki w pieniądze lub wręcz odwrotnie - nie będzie na nim ani złamanego grosza. Na pomoc przychodzi Ci bank, który pozwoli Wziąć kredyt.

Farming Simulator 22: Bank, kredyt, gdzie wziąć i jak spłacić?

Po przejściu do opcji gry zainteresuj się zakładką "finanse". W tym miejscu przejrzysz wszystkie swoje wydatki, a także zarobki. Jeśli nie masz obecnie pieniędzy na interesującą Cię rzecz, a nie chcesz jej wypożyczać, bo przyda Ci się ona niejednokrotnie w trakcie rozgrywki, możesz wziąć kredyt klikając spację - jedno kliknięcie sprawia, że wypożyczasz od banku 5 tysięcy euro.


Pamiętaj, aby pożyczkę spłacić jak najwcześniej. Wraz z każdym dniem w grze bank będzie liczył Ci odsetki, które sięgają nawet pół procenta wypożyczonej kwoty. Przy wielkich pożyczkach są to naprawdę ogromne kwoty.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper