Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody

Farming Simulator 22: Brak pauzy po przejściu do menu, jak zatrzymać grę?

Mateusz Wróbel | 30.12.2021, 19:15

Farming Simulator 22: Brak pauzy po przejściu do menu, jak zatrzymać grę?

W Farming Simulator 22 nie występuje aktywna pauza po wyjściu do menu czy opcji gry. Tak naprawdę przeglądając mapę gry, sprawdzając stan naszych pól po filtrach, będąc w sklepie, wybierając nowe maszyny czy dając nową robotę pracownikom, czas w grze cały czas płynie.

Jest to trochę uciążliwe z tego powodu, że jeśli oddaliśmy się od konsoli/komputera na nawet kilkanaście minut, po przyjściu z powrotem możemy być świadkiem kolejnego dnia w grze. A jeśli w tym poprzednim nie zrobiliśmy nic, możemy ponieść wielkie straty (plony mogą uschnąć, nasz pracownik może się zaciąć o jakiś obiekt i przez dobę pobierać wysoką opłatę za pracę).

Farming Simulator 22: Brak pauzy po przejściu do menu, jak zatrzymać grę?

Dlatego też warto przed opuszczeniem stanowiska czy przejściem do sklepu pauzować grę. Odbywa się to poprzez kliknięcie odpowiedniego przycisku (w wersji na PC) na klawiaturze. Mowa tutaj o klawiszu "pause break", który występuje tuż obok "print screena".

Dzięki temu możesz być pewien, że czas w grze zostanie zatrzymany i nic Cię nie ominie.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper