Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody

Farming Simulator 22: Szopa/garaż, jak zbudować miejsca do przechowywania belek? 

Mateusz Wróbel | 30.12.2021, 19:15

Farming Simulator 22: Szopa/garaż, jak zbudować miejsca do przechowywania belek?

Prędzej czy później w Farming Simulator 22 dojdzie do żniw, a po nich belowania słomy. Wszelkie belki, czy to siana czy słomy, najlepiej sprzedać na zimę, więc plony zbierane najczęściej w lato musisz gdzieś przechować przez kilka miesięcy. Na pomoc przychodzą garaże, które zbudujesz po przejściu do ekranu budowania (shift + P na PC).

Farming Simulator 22: Szopa/garaż, jak zbudować miejsca do przechowywania belek? 

Ich funkcjonalność, choć nie wydaje się to na pierwszy rzut oka, jest banalnie prosta. Postaw budynek w miejscu należącym do Ciebie, a następnie wyładuj bele na ziemi lub odczep przyczepę wypełnioną belami pod zadaszeniem. Takowe rozwiązanie jest potrzebne, aby bele nie zostały zniszczone w trakcie zimy lub ulew. Ładując je pod jakiś zadaszony obiekt będziesz pewien, że po wyciągnięciu bel na wiosnę, nie będą one zmoczone.

Jeśli posiadasz bele i chcesz je przechować, nie buduj szopy na siano. Ona może wyłącznie pomieścić siano lub słomę z przyczepy samozbierającej.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper