Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody

Farming Simulator 22: Zboża i rośliny okopowe, jak sprzedać plony?

Mateusz Wróbel | 30.12.2021, 19:15

Farming Simulator 22: Zboża i rośliny okopowe, jak sprzedać plony?

Po zebraniu żniw musisz sprzedać swoje plony, aby zarobić pieniądze. Możesz zrobić to od razu po żniwach lub w późniejszej fazie rozgrywki - nie ma to tak naprawdę żadnego wpływu na jakość zboża/roślin okopowych.

Wszystko zależy od tego, jakie ceny oferują założyciele skupów za daną roślinę w danym okresie czasowym. Aby sprawdzić obecne ceny za tysiąc litrów zboża/roślin okopowych, przejdź do zakładki "ceny", a następnie kliknij "spację" aby otworzyło się okienko odpowiadające wahaniom cen (każdy miesiąc pokazuje za pomocą łatwego do zrozumienia wykresu, ile dostaniesz pieniędzy w danym okresie).

Najlepiej jest więc sprzedawać swoje plony na zimę - między grudniem a styczniem. Zobacz, który skup jest w stanie zapłacić Ci najwięcej i bazując na jego nazwie, jedź do miejsca siedziby wraz z naczepą, na której znajduje się roślina, którą właśnie chcesz sprzedać.

Farming Simulator 22: Zboża i rośliny okopowe, jak sprzedać plony?

Następnie jedź do punktu oznaczając go na mapie. Najczęściej punkt zsypu znajduje się na tyłach lokacji, więc jeśli jest to sklep albo zagroda ze zwierzętami, udaj się w pobliże zaplecza, a gdy zauważysz ikonę wyciąganej ku górze przyczepy, wysyp blisko niej swoje plony. To sprawi, że na Twoich oczach zacznie powiększać się budżet.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper