Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody

Farming Simulator 22: Paliwo, jak uzupełnić i co się stanie, gdy zabraknie? 

Mateusz Wróbel | 30.12.2021, 19:15

Farming Simulator 22: Paliwo, jak uzupełnić i co się stanie, gdy zabraknie?

Paliwo to dość uciążliwa rzecz szczególnie wtedy, gdy Twoja farma jest bardzo oddalona od najbliższej stacji paliwowej. W przypadku braku benzyny nie będziesz mógł poruszać się użytkowanym obecnie przez Ciebie pojazdem i jedynym wyjściem będzie użycie przyczepy do transportu płynów (podjedź nią pod maszynę, która ma pusty bak), którą wcześniej zatankujesz na stacji benzynowej.

Farming Simulator 22: Paliwo, jak uzupełnić i co się stanie, gdy zabraknie? 

Samo tankowanie jest bardzo proste i przyjemne. Podjedź pod dystrybutor i naciśnij odpowiedni przycisk, aby nalać oleju napędowego do przyczepy/ciągnika. Stan ilości paliwa podejrzysz na zegarach traktora - w prawym, dolnym rogu.

Jeśli nie chcesz bawić się w częste tankowanie, w menu opcji rozgrywki możesz bez problemu załączyć niskie zużywanie paliwa, co sprawi, że bak w ciągniku będzie pusty dopiero po kilku godzinach użytkowania maszyny.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper