Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody

Farming Simulator 22 - Hack, cheat na pieniądze - nieskończona ilość gotówki

Mateusz Wróbel | 30.12.2021, 19:15

Farming Simulator 22 - Hack, cheat na pieniądze - nieskończona ilość gotówki

Pieniądze w Farming Simulator 22 odgrywają ogromną rolę i jak to już bywa w przypadku wersji na komputery osobiste, posiadacze gry na tejże platformie mogą ułatwić sobie rozgrywkę i w łatwy sposób dodać sporą ilość gotówki na konto bankowe.


Hack działa tylko w wersji na PC. Wykonujesz go na własną odpowiedzialność, więc przed edytowaniem plików gry warto wykonać ich kopię.


Aby dodać pieniądze przejdź do eksploratora plików w systemie Windows, a następnie dokumentów. Teraz znajdź folder "My Games", a po kliknięciu w niego wyszukaj frazy FarmingSimulator2022. Wejdź w kolejny folder, a potem znajdź "savegame1" (jeśli zapisałeś swój postęp na drugim slocie, musi być to folder "savegame2" - ta zasada tyczy się także pozostałych slotów).

Farming Simulator 22 - Hack, cheat na pieniądze - nieskończona ilość gotówki

Teraz otwórz za pomocą notatnika plik farms.xml, a będąc już w nim wyszukaj frazę "money" (jest ona w trzeciej linijce). To właśnie w tym miejscu podejrzysz swój obecny budżet, który zwiększysz dodając chociażby kilka zer przed cyframi za kropką.

Po wprowadzeniu zmian zapisz plik i ciesz się dodatkową gotówką w grze Farming Simulator 22.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper