Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody

Farming Simulator 22: Pole, jak kupić lub sprzedać?

Mateusz Wróbel | 30.12.2021, 19:15

Farming Simulator 22 jak kupić pole?

Po rozpoczęciu rozgrywki w Farming Simulator 22 musisz zakupić ciągnik i potrzebne maszyny. Jednakże, musisz je gdzieś wykorzystać lub przynajmniej przechować w bezpiecznym miejscu - do tego będzie potrzebne Ci pole, którego zakup jest prostszy niż może Ci się wydawać.

Farming Simulator 22: Pole, jak kupić lub sprzedać?

Po przejściu do mapy zauważysz cały region, na którym się obecnie znajdujesz. Najwięcej miejsca zajmują oczywiście ponumerowane pola uprawne, które możesz zakupić (również te, które są gotowe do zbiorów - przefiltruj mapę do kategorii "wzrosty", aby sprawdzić, które regiony są gotowe do zbiorów) - o ile tylko masz wystarczającą ilość pieniędzy. Gra nie posiada żadnych konkurencyjnych firm, które również mogą nabyć pola, więc wszystkie z nich należą do Ciebie.

Aby przejść do menu zakupów, po załączeniu mapy kliknij lewy analog, a następnie prawy, aby wejść w interakcję z interesującym Cię terenem. Zwróć uwagę na to, że wraz z nim bardzo często do zestawu dochodzą wszelakie budynki czy zalesione regiony, które będą Twoje, o ile zdecydujesz się tę działkę nabyć. Jego cenę podejrzysz na dole ekranu.

Farming Simulator 22: Pole, jak kupić lub sprzedać?

Farming Simulator 22 jak sprzedać pole?

Sprzedaż pola jest tak samo prosta, jak jego zakup - z wyjątkiem jednej kwestii, którą poruszyłem w następnym akapicie. Wejdź do menu zakupów i tym razem naciśnij prawym analogiem na pole, które należy już do Ciebie (jest ono oznaczone kolorem niebieskim na mapie). Poniżej dowiesz się (dzięki automatycznie wyliczanej wartości), ile otrzymasz za tę transakcję pieniędzy.

Pamiętaj jednak, że aby pozbyć się działki musisz usunąć z niej wszystkie maszyny, które należą do Ciebie. Dotyczy to traktorów, pługów, siewników itd. Jeśli tego nie zrobisz, sprzedaż będzie zablokowana aż do momentu przerzucenia tychże elementów do innego miejsca.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper