Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody

Farming Simulator 22: Szybka podróż, teleportacja, czy możliwa?

Mateusz Wróbel | 30.12.2021, 19:15

Farming Simulator 22: Szybka podróż, teleportacja, czy możliwa?

Farming Simulator 22 oferuje sporych rozmiarów mapy, których zwiedzenie za pomocą traktorów (suma summarum - rozwijających dość niską prędkość maksymalną nawet po zaimplementowaniu ulepszeń w obszarze jednostki napędowej) czy pieszo mocno się dłuży. Twórcy pomyśleli więc o paru sposobach teleportowania się do interesujących nas miejsc.

Farming Simulator 22: Szybka podróż, teleportacja, czy możliwa?

Pierwszy sposób to szybka podróż do miejsc oznaczonych na mapie niebieską ikoną. Są to m.in. sklepy, stacje benzynowe, stacje kolejowe, czy skupy roślin. Po kliknięciu na nie na ekranie pojawi się ikona z napisem "odwiedź", która odpowiada za wyżej wymienioną podróż. Jest ona całkowicie bezpłatna.

Drugim, bardzo przyjemnym i szybkim sposobem jest możliwość przełączania się między pojazdami za pomocą klawisza TAB (w wersji na PC). Jeśli masz dużo pieniędzy i możesz pozwolić sobie na zakup wielu ciągników, zostaw każdy z nich blisko pól, które często odwiedzasz.

Tak czy siak, nie możesz teleportować się do innych miejsc z użyciem pojazdu - nawet wtedy, gdy przed użyciem szybkiej podróży, znajdujesz się w ciągniku.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper