Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody

Farming Simulator 22: Silosy a bonusy, gdzie przechowywać zboże?

Mateusz Wróbel | 30.12.2021, 19:15

Farming Simulator 22: Silosy a bonusy, gdzie przechowywać zboże?

Prędzej czy później w Farming Simulator 22 dojdzie do żniw. Wszelkie zboża i rośliny okopowe najlepiej sprzedawać w zimę, więc plony zbierane najczęściej w lato musisz gdzieś przechować przez kilka miesięcy. Na pomoc przychodzą silosy, które zbudujesz po przejściu do ekranu budowania (shift + P na PC).

Farming Simulator 22: Silosy a bonusy, gdzie przechowywać zboże?

Będąc na ekranie budowania przejdź do zakładki budynki, a potem kategorii silosy. W tym miejscu znajdziesz budowle, w których będziesz mógł przechowywać swoje plony ile tylko sobie zażyczysz. Różnią się od siebie wielkością i ceną, ale na start zabawy wystarczy ten najtańszy - kosztujący jedynie 117 tysięcy euro.

Farming Simulator 22: Silosy a bonusy, gdzie przechowywać zboże?

Samo wsypanie zboża jest banalnie proste. Podjedź pod strefę wyładunkową i wyładuj przyczepę. Podobnie sytuacja wygląda z zabraniem zboża z silosu - podjedź do niego, odsłon przyczepę i poczekaj aż zostanie załadowana.


W jednym silosie możesz przechowywać wyłącznie jeden rodzaj roślin. Wymieszanie nie wchodzi w grę!


Do dyspozycji masz również tańsze silosy, ale są one bez podjazdu - aby wsypać do nich zboże będziesz potrzebował także wozów przeładunkowych, które kosztują mniej więcej 100 tysięcy euro. Bierz to zawsze pod uwagę.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper