Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody

Farming Simulator 22: Zwierzęta, sprzedaż, kiedy ich się pozbyć?

Mateusz Wróbel | 30.12.2021, 19:15

Farming Simulator 22: Zwierzęta, sprzedaż, kiedy ich się pozbyć?

W Farming Simulator 22 oprócz kupna zwierząt możesz je również sprzedawać. Hodowla nie musi ograniczać się wyłącznie do uzyskiwania produktów mlecznych czy gnojówki potrzebnych na rozwój farmy, ale także do sprzedaży niektórych osobników na mięso.


Warto sprzedawać dojrzałe świnie. Do tego można dołożyć również krowy (wciąż opłacalny biznes) lub koguty (bardzo słabo opłacalny biznes zważywszy na to, że koguty nie zwiększają ilości jaj ani nie przyśpieszają rozmnażania kur).


Aby podejrzeć cenę zwierzęcia podejdź pod interesującą Cię zagrodę i przejdź do ekranu zarządzania. Po prawej stronie znajdziesz bydło umieszczone na tymże pastwisku - jeśli chcesz któreś z nich sprzedać, kliknij dwukrotnie na ich ikonę.

Farming Simulator 22: Zwierzęta, sprzedaż, kiedy ich się pozbyć?

Następnie możesz zaznaczyć, ile zwierząt chcesz sprzedać i ile pieniędzy za to otrzymasz. Cena krowy/świni zależy od tego, jakie prezentuje zdrowie (dodatkowo, do najwyższej, 100% ceny musi być ona dorosła, czyli mieć 18 miesięcy - tych młodszych nie sprzedawaj przed upływem tego czasu). Jeśli w zagrodzie regularnie dolewałeś do koryta wody i jakiekolwiek jedzenie, handlarze zwierząt zapłacą Ci za danych osobników pełną kwotę.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper