Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Farming Simulator 22 - poradnik do gry. Maszyny, pola, żniwa, hodowla, sklep, uprawy, porady, wskazówki, mody

Farming Simulator 22: Wypożyczanie ciągników i maszyn, co daje? 

Mateusz Wróbel | 30.12.2021, 19:15

Farming Simulator 22: Wypożyczanie ciągników i maszyn, co daje?

W trakcie zabawy w Farming Simulator 22 może zdarzyć się tak, że będziesz potrzebował na zawał jakiejś maszyny, ale Twój niski budżet nie pozwoli Ci na jej zakup. Na pomoc przychodzi wtedy funkcja wypożyczania ciągników lub maszyn, która jest dostępna po wybraniu interesującej nas rzeczy. Wystarczy tylko w ekranie modyfikacji kliknąć przycisk "spacja".

Farming Simulator 22: Wypożyczanie ciągników i maszyn, co daje? 

Sprzedawca poprosi Cię o uiszczenie początkowej opłaty, która jest zależna od tego, jak droga jest dana maszyna. Potem będzie pobierana kwota stała każdego dnia (o północy), do której będzie doliczana kwota za czas pracy maszyny. Jeśli długo z niej korzystałeś w trakcie dnia, zapłacisz jeszcze więcej.

Warto więc wypożyczyć interesujące Cię narzędzie lub ciągnik na krótki czas, a po skończeniu roboty jak najszybciej zwrócić go do sklepu, aby nie narazić się na dodatkowe, niepotrzebne koszty.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper