Dead Space Remake - poradnik. Podstawy, rozgrywka, fabuła, poboczne, dzienniki/znajdźki, schematy, ulepszenia - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dead Space Remake poradnik

Dead Space Remake - Rozpacz i ruina (rozdział 10): Pokład mieszkalny, kwatery załogi, karta, mesa, wić

Mateusz Wróbel | 05.02, 16:50

Dead Space Remake - Rozpacz i ruina (rozdział 10): Pokład mieszkalny, kwatery załogi,

Opis przejścia 10 rozdziału Rozpacz i ruina w Dead Space Remake.

Po ukończeniu dziewiątej rozdziału gry udaj się do atrium, a potem z niego idź do tunelu kolejki. Przejdź kawałek dalej, skorzystaj z drzwi, a potem znajdziesz się w obszarze wspólnym, a więc w miejscu, gdzie będziesz mógł odpocząć w tym rozdziale gry.

Dead Space Remake - Rozpacz i ruina (rozdział 10): Pokład mieszkalny, kwatery załogi,

Stąd idź w stronę siłowni do ćwiczeń w stanie nieważkości. Miniesz prysznice, gdzie znajdziesz także ostatnie ulepszenie kombinezonu. Finalnie dotrzesz jednak do windy towarowej, która jest nieaktywna. Potrzebujesz ogniwa, które znajdziesz w miejscu, gdzie możesz zagrać w koszykówkę.

#2 Dziennik - Zasady Gry w Z-Ball

Warto to zrobić, a więc wzbić się w powietrze i rzucać piłkami w stronę dziur. Za uzyskanie 220 punktów otworzysz wszystkie szafki w poprzednim pomieszczeniu, co pozwoli Ci zebrać sporo przedmiotów. Blisko obręczy znajdziesz także ogniwo, którym zasilisz ową windę.

Dead Space Remake - Rozpacz i ruina (rozdział 10): Pokład mieszkalny, kwatery załogi, karta

Po wjechaniu na górę zauważysz nieżyjącego mieszkańca, a obok niego kluczową kartę. Zbierz ją i wróć do obszaru wspólnego. Po drodze zabijaj potwory, które będą Cię atakować z wielu stron.

Dead Space Remake - Rozpacz i ruina (rozdział 10): Pokład mieszkalny, kwatery załogi, karta 2

Następnie zjedź do Nexusa obszaru. Gdy tylko wyjdziesz z windy, to porozmawiasz z Mercerem, który naśle na Ciebie łowcę. Odetnij mu nogi, aby go unieszkodliwić i szybko poszukaj czułego punktu narośli, które znajduje się w obszarze badawczym po lewej stronie, blisko sufitu.

Dead Space Remake - Rozpacz i ruina (rozdział 10): Pokład mieszkalny, kwatery załogi, karta 3

Gdy go przestrzelisz, biegnij do mesy. Twój interfejs w międzyczasie zwariuje, lecz musisz udać się windą towarową w dół i zabić wrogów i przejść do zwykłych kwater. Wysłuchaj nagrania przygotowanego przez Mercera, a następnie kontynuuj podróż do zwykłych kwater.

Dead Space Remake - Rozpacz i ruina (rozdział 10): Pokład mieszkalny, kwatery załogi, karta

W drodze do celu będą stały Ci meble, które wystarczy przesunąć kinezą. Potem wejdź do toksycznego pomieszczenia i zbierz przedmioty, które przydadzą Ci się w walce. Potem zabij także dwóch zarażonych w narośli, spalając ich ciała miotaczem ognia.

Dead Space Remake - Rozpacz i ruina (rozdział 10): Pokład mieszkalny, kwatery załogi, karta, mesa, wić

Na końcu wejdź do łazienki i zniszcz wić. Teraz szybko ucieknij z tego pomieszczenia do spokojnego obszaru - w innym przypadku będzie gonił Cię łowca. Teraz możesz spokojnie wrócić do mesy. Zauważysz jednak, że brakuje ogniwa. Wróć w tym momencie do zwykłych kwater, do pomieszczenia z toksynami.

Dead Space Remake - Rozpacz i ruina (rozdział 10): Pokład mieszkalny, kwatery załogi, karta, mesa, wić 2

Skorzystaj z nowych drzwi po prawej stronie od wyjścia z korytarza do mesy. W rzeczonym pomieszczeniu z toksynami przejdź do magazynu z prawej strony, otwórz drzwi, uzupełnij zapasy i zabierz ogniwo, którym zasilisz drzwi do mesy.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dead Space Remake - FABUŁA

cropper