Dead Space Remake - poradnik. Podstawy, rozgrywka, fabuła, poboczne, dzienniki/znajdźki, schematy, ulepszenia - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dead Space Remake poradnik

Dead Space Remake - Łatwiejsze rozwiązania (rozdział 11): Port towarowy, żuraw, ładunek, hangar, Nicole

Mateusz Wróbel | 05.02, 16:50

Dead Space Remake - Łatwiejsze rozwiązania (rozdział 11): Port towarowy, żuraw, ładunek, hangar, Nicole

Opis przejścia 11 rozdziału o nazwie Łatwiejsze rozwiązania w Dead Space Remake.

Po zabiciu łowcy Harrisa rusz do hangaru, po drodze wysłuchując Kane'a i Daniels. Potem rusz do portu towarowego, wydaj posiadane węzły przy warsztacie, a potem zjedź windą towarową w dół.

Dead Space Remake - Łatwiejsze rozwiązania (rozdział 11): Port towarowy,

Trzymaj się prawej strony i wyeliminuj przeciwnika znajdującego się w narośli. Potem zniszcz dwie wicie, które usuną maź wokół znaku. Potem zbadaj pozostałą częśc lokacji lub podejdź od razu do konsoli sterowania, skąd odzyskasz ładunek.

Dead Space Remake - Łatwiejsze rozwiązania (rozdział 11): Port towarowy, żuraw, 2

Po tym zacznij eliminować wrogów. Starcia są podzielone na kilka fal, podczas których spotkasz wiele rodzajów oponentów. Gdy usłyszysz, że kładka blokuje transport, to udaj się do centrum lokacji i dźwignij most bliżej windy towarowej (z miejsca, z którego przyszedłeś).

Dead Space Remake - Łatwiejsze rozwiązania (rozdział 11): Port towarowy, żuraw, 3

Następnie znowu walcz z wrogami. Dodatkowo będziesz musiał unieszkodliwić dwie macki głównego potwora, które będą Ci przeszkadzać. Strzelaj w wici, dopóki nie usłyszysz charakterystycznego krzyku oponenta.

Dead Space Remake - Łatwiejsze rozwiązania (rozdział 11): Port towarowy, żuraw, 4

Potem odeprzyj atak kolejnych wrogów i aktywuj drugą część mostku w centralnej części portu towarowego. Potem udaj się do hangaru - będziesz musiał przejść przez poczekalnię, gdzie Isaac straci świadomość. Usłyszy Hammonda - w międzyczasie musisz odpierać ataki oponentów, których będzie naprawdę sporo. Używaj ciężkich broni, aby nie stracić zbyt dużo punktów zdrowia.

Dead Space Remake - Łatwiejsze rozwiązania (rozdział 11): Port towarowy, żuraw, ładunek, hangar

Po tym przejdź do hangaru i poczekaj, aż Kyne przyleci wahadłowcem. Po tym udaj się do panelu sterowania, dzięki któremu wyłączysz grawitację. Korzystając z silników odrzutowych, znajdź się w pobliżu ogniwa i włóż je do panelu sterowania.

Dead Space Remake - Łatwiejsze rozwiązania (rozdział 11): Port towarowy, żuraw, ładunek, hangar

Potem aktywuj szyny kolejki towarowej. Wejdź do hangaru z lewej strony, zbierz zapasy i aktywuj podnośnik. Gdy ten będzie ruszał się w stronę wahadłowca, Ty eliminuj oponentów znajdujących się na arenie.

Dead Space Remake - Łatwiejsze rozwiązania (rozdział 11): Port towarowy, żuraw, ładunek, hangar 4

Po zabiciu pierwszej grupy wrogów udaj się do paneli na lewo od hangaru, w którym aktywowałeś podnośnik. Przełącz torowisko i rób to samo z pozostałymi przeciwnikami aż do wybicia trzeciej fali oponentów. Gdy ładunek ze znakiem zatrzyma się blisko skrzyni, raz jeszcze wejdź w interakcję z ostatnim panelem, aby przetransportować go pod wahadłowiec.

Dead Space Remake - Łatwiejsze rozwiązania (rozdział 11): Port towarowy, żuraw, ładunek, hangar 5

Następnie wyłącz grawitację i idź na prawy pas w hangarze. Kawałek dalej będziesz świadkiem wielkiego zwrotu akcji, po którym skontaktuje się z Tobą Nicole i poprosi o spotkanie w pomieszczeniu kontroli lotów. Udaj się do tegoż miejsca i przywołaj ręcznie wahadłowiec. Potem idź do niego!

Uwaga! Gdy wejdziesz do wahadłowca, nie będziesz mógł już zwiedzać Ishimury, aby wykonać zadania poboczne czy zebrać dodatkowe przedmioty. Jest to więc punkt bez powrotu!

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dead Space Remake - FABUŁA

cropper