Dead Space Remake - poradnik. Podstawy, rozgrywka, fabuła, poboczne, dzienniki/znajdźki, schematy, ulepszenia - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dead Space Remake poradnik

Dead Space Remake - Kredyty, jak szybko zebrać, na co warto wydać?

Mateusz Wróbel | 05.02, 16:50

Dead Space Remake - Kredyty, jak szybko zebrać, na co warto wydać?

Kwestia kredytów w Dead Space Remake.

Dead Space Remake, jak większość rozbudowanych gier, posiada system kredytów, które zbieramy w różny sposób, a potem wydajemy na przydatne przedmioty. W tym miejscu wyjaśniamy, jak najszybciej zdobyć kredyty, a także na co najlepiej je wydać podczas rozgrywki.

Zarabianie kredytów w Dead Space Remake:

Dead Space Remake - Kredyty, jak szybko zebrać, na co warto wydać?

  • Dokładnie eksploruj lokacje - jeśli widzisz gdzieś zieloną, pulsującą kuleczkę na ekranie, to wiedz, że blisko niej znajdziesz terminal z dodatkowymi pieniędzmi.
  • Podczas eksploracji znajdziesz też masę pojemników, które możesz rozwalić, strzelając w nie, przyciągając i rzucając, czy uderzając wręcz - niszcz je lub otwieraj (jeśli są to szafki, przy których świeci się niebieski kolor), a w środku zazwyczaj znajdziesz kredyty.
  • Sprzedawaj w sklepie nadmiar środków leczniczych czy modułów stazy. Nie warto pozbywać się amunicji, lecz innych przedmiotów już tak, jeśli zajmują Ci niepotrzebnie miejsce w ekwipunku.
  • Sprzedawaj w sklepie zawsze przedmioty, przy których widzisz ikonę dolara na zielonym tle. To rzeczy, które nie wykorzystasz do niczego innego.
  • Sprawdź spis pobocznych lokacji w naszym poradniku - na Ishimurze znajdziesz masę opcjonalnych miejscówek (do których nie prowadzi fabuła), gdzie znajduje się sporo kredytów.

Wydawanie kredytów w Dead Space Remake:

Dead Space Remake - Ekwipunek, zapełnienie, dostępne sloty, kluczowe przedmioty, jak zarządzać plecakiem? 2

  • Kredyty najlepiej wydawać na amunicję do najulubieńszej broni. Nie żałuj na nie kredytów w sklepie, szczególnie wtedy, gdy masz jej bardzo mało.
  • Obowiązkowo kupuj zawsze ulepszenie kombinezonu za kredyty, które nie dość, że zwiększy poziom pancerza (absorbującego obrażenia), to w dodatku sprawi, że ilość slotów w ekwipunku się zwiększy.
  • Jeśli masz ponad 30 tysięcy kredytów, warto pomyśleć także nad zakupem węzła do ulepszenia broni czy kombinezonu w warsztacie. Warto mieć przy sobie zawsze także przynajmniej jedną butlę z tlenem.
Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dead Space Remake - FABUŁA

cropper