Dead Space Remake - poradnik. Podstawy, rozgrywka, fabuła, poboczne, dzienniki/znajdźki, schematy, ulepszenia - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dead Space Remake poradnik

Dead Space Remake - Intensywna terapia (rozdział 2): skrzydło badawcze, defibrylator, kwarantanna, laboratoria

Mateusz Wróbel | 05.02, 16:50

Dead Space Remake - Intensywna terapia (rozdział 2): skrzydło badawcze, defibrylator, kwarantanna, laboratoria

Opis rozdziału Intensywna terapia w Dead Space Remake.

Po zebraniu pojemnika z hydrazyną wrócisz do pomieszczenia ochrony i ruszysz do skrzydła badawczego, gdzie powinien znajdować się defibrylator. Kawałek dalej nałatuj stazę, jeśli jej nie posiadasz, i zwolnij mechanizm drzwi, aby przez nie przejść.

Dead Space Remake - Intensywna terapia (rozdział 2): skrzydło badawcze, defibrylator

Potem kontynuuj podróż na niższy poziom sektora medycznego. Gdy znajdziesz się w głównych laboratoriach, to przyjdzie Ci zabić 3 oponentów - możesz wykorzystać kinezę lub stazę, aby ich spowalniać czy ranić. Finalnie po wygranym starciu idź na koniec lokacji i skorzystaj z windy towarowej. 

Dead Space Remake - Intensywna terapia (rozdział 2): skrzydło badawcze, defibrylator, kwarantanna, laboratoria

Gdy zjedziesz w dół, to przygotuj się na kolejną walkę. Wybij trzech oponentów z wykorzystaniem kinezy czy stazy, a także karabinu maszynowego - możesz też pokusić się o użycie miny, jeśli posiadasz wystarczająco dużo naboi.

Dead Space Remake - Intensywna terapia (rozdział 2): skrzydło badawcze, defibrylator, kwarantanna, laboratoria 4

Po walce kwarantanna zostanie zniesiona, a Ty będziesz w stanie zwiedzać swobodnie laboratoria na wyższym i tym obecnym poziomie. Możesz wrócić się do poprzedniej lokacji, aby zebrać wszystkie przedmioty lub od razu przejść przez przebieralnię głównego laboratorium, do której prowadzi lokalizator. Potem przejdź przez nią i wejdź do centrum protez biologicznych.

Dead Space Remake - Intensywna terapia (rozdział 2): defibrylator, kwarantanna, laboratoria, centrum protez

W pomieszczeniu pełnym inkubatorów zabij zmutowanego dzieciaka, który będzie chodził po ścianach i suficie. Zrób to szybko, bo inaczej stracisz sporo zdrowia. Potem skorzystaj z windy towarowej, aby wrócić na drugi poziom lokacji. Tam od razu przywitają Cię kolejni dwaj wrogowie, których zabij jak najszybciej. Jeśli wyciągną igły zza pleców, to zacznij biegać na boki, aby nie zostać trafionym.

Dead Space Remake - Intensywna terapia (rozdział 2): defibrylator, kwarantanna, laboratoria, centrum protez 2

Potem przejdź do pacjenta, do którego wcześniej nie mogłeś się dostać. Wyłącz obwód, a będziesz w stanie zabrać defibrylator. Po przekierowaniu energii do drzwi zacznij wracać do posterunku ochrony. Zatrzymaj drzwi, które się otwierają i zamykają za pomocą stazy, a potem przyszykuj się na walkę z dwoma przeciwnikami. Po tym znajdziesz się w punkcie wyjścia.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dead Space Remake - FABUŁA

cropper