Dead Space Remake - poradnik. Podstawy, rozgrywka, fabuła, poboczne, dzienniki/znajdźki, schematy, ulepszenia - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dead Space Remake poradnik

Dead Space Remake - Armia umarłych (rozdział 9): Statek Valor, głowica jądrowa, torpedownia

Mateusz Wróbel | 05.02, 16:50

Dead Space Remake - Armia umarłych (rozdział 9): Statek Valor, głowica jądrowa, torpedownia

Opis przejścia 9 rozdziału Armia umarłych w Dead Space Remake.

Po dotarciu na pokład statku Valor idź do koszar. Przy panelu elektrycznym poczekaj, aż wyładuje się i przebiegnij przez niego, nie zostając porażonym.

Dead Space Remake - Armia umarłych (rozdział 9): Statek Valor, głowica jądrowa,

Następnie idź do sali odpraw, a z niej na długim korytarzu wyeliminuj potężnego nekromorfa. Po zabiciu mini-bossa wysłuchaj Hammonda, a dowiesz się, jak szybko zabijać żołnierzy oddziału Valor - musisz strzelać w głowę, a po paru celnych strzałach moduł stazy wybuchnie, spowalniając oponentów.

Dead Space Remake - Armia umarłych (rozdział 9): Statek Valor, głowica jądrowa, 2

Kolejnym krokiem jest przejście do windy, a potem sali odpraw - musisz wyciągnąć szybko zasilanie na prawo od drzwi i przenieść je do tego obok windy. Dzięki temu zjedziesz w dół i przejdziesz do torpedowni. Tutaj też nie będziesz mógł dopuścić do żadnego wybuchu na statku w pobliżu głównej głowicy.

Dead Space Remake - Armia umarłych (rozdział 9): Statek Valor, głowica jądrowa, torpedownia,

Jeśli zabijesz oponenta obok głównej głowicy, to wszystkie torpedy wybuchną, tym samym sprawiając, że Isaac zginie. Musisz wywabić oponentów na środek areny ich omić, w międzyczasie rozwalając 6 obwodów zasilających (tych na fioletowo obok głównej głowicy).

Dead Space Remake - Armia umarłych (rozdział 9): Statek Valor, głowica jądrowa, torpedownia, 2

Po zniszczeniu owych obwodów musisz znaleźć ogniwo elektryczne. Biegaj wokół głowicy (warto spowolnić wroga stazą, aby Ci nie przeszkadzał), a po jej prawej stronie (przy drugim wrogu) znajdziesz owe ogniwo. Przyciągnij je do siebie i rzuć w stronę stacji zasilania po lewej stronie od głowicy.

Dead Space Remake - Armia umarłych (rozdział 9): Statek Valor, głowica jądrowa, torpedownia, 3

Po zasileniu gniazda schowaj głowicę - teraz możesz zabić wroga (gdy głowica zostanie schowana, nie wcześniej!) i pomówić z Hammondem. Twoim kolejnym celem będzie odnalezienie rdzenia osobliwości.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dead Space Remake - FABUŁA

cropper