Dead Space Remake - poradnik. Podstawy, rozgrywka, fabuła, poboczne, dzienniki/znajdźki, schematy, ulepszenia - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dead Space Remake poradnik

Dead Space Remake - Kombinezon, jak zmienić kolor pancerza?

Mateusz Wróbel | 05.02, 16:50

Dead Space Remake - Kombinezon, jak zmienić kolor pancerza?

Jak zmienić pancerz w Dead Space Remake?

W grze Dead Space Remake znajdziemy kilka rodzajów pancerzy. Kosmetyczne elementy kombinezonu odblokujesz dokładnie pod koniec pierwszego rozdziału fabularnego, gdy będziesz mógł - w drodze do sektora medycznego - skorzystać ze sklepu.

To tutaj znajdziesz ulepszenie w postaci drugiego poziomu standardowego kombinezonu, co zwiększy poziom pancerza, a także maksymalną ilość miejsca w ekwipunku. Jeśli jednak wcześniej odblokowałeś lub w dalszej części gry nabędziesz za walutę inną skórkę do pancerza, to znajdziesz ją w schowku.

Dead Space Remake - Kombinezon, jak zmienić kolor pancerza?

Aby zmienić pancerz, wystarczy przejść do ekranu schowka i wybrać jeden z interesujących nas skinów. W Dead Space Remake znajdziemy naprawdę wiele skórek i tylko od nas zależy, która z nich najbardziej przypadnie nam do gustu.

Wiedz jednak, że po nabyciu ulepszenia kombinezon automatycznie zmienia swoje kolory na standardowe i jeśli chcesz wrócić do poprzedniego skina, z zachowaniem właściwości ulepszonego pancerza, to wiedz, że musisz zawsze raz jeszcze zmienić kombinezon z poziomu schowka w sklepie.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dead Space Remake - FABUŁA

cropper