Dead Space Remake - poradnik. Podstawy, rozgrywka, fabuła, poboczne, dzienniki/znajdźki, schematy, ulepszenia - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dead Space Remake poradnik

Dead Space Remake - Ekologiczny kataklizm (rozdział 6): Filtracja powietrza, przybudówka rury, komora uprawna

Mateusz Wróbel | 05.02, 16:50

Dead Space Remake - Ekologiczny kataklizm (rozdział 6): Filtracja powietrza, przybudówka rury, komora uprawna

Opis przejścia 6 rozdziału Ekologiczny kataklizm w Dead Space Remake.

Po wstrzyknięciu enzymu szóstemu z ośmiu rzęźcowi rusz do sali filtracji powietrza.

Dead Space Remake - Ekologiczny kataklizm (rozdział 6): Filtracja powietrza

Podczas przechodzenia przez długi korytarz zostaniesz cupnięty przez wroga znanego z 3 rozdziału fabularnego. Strzelaj w jego czuły punkt (za pomocą pistoletu albo innej dokładnej broni), a potem porozmawiasz Daniels. Następnie wejdziesz ponownie w nieważkość.

Dead Space Remake - Ekologiczny kataklizm (rozdział 6): Filtracja powietrza 2

Zabij szybko wroga, a potem podejdź do mechanizmu rażącego prądem. Zatrzymaj go, używając stazy i leć do góry. Potem zabij wrogów i wykonaj to samo przy drugim mechaniźmie. Na trzecim poziomie zabij nekromorfa i wejdź do pomieszczenia, dzięki któremu wyjdziesz z nieważkości.

Dead Space Remake - Ekologiczny kataklizm (rozdział 6): Filtracja powietrza 3

Na miejscu wejdź w interakcję z panelem dot. sterowania turbiną i wejdź do pomieszczenia o nazwie Przybudówka rury. W tym wielkim pomieszczeniu z kolei przyjdzie Ci wyeliminować pozostałych dwóch nosicieli trucizny. Zjedź windą towarową w dół i przejdź między rurami.

Dead Space Remake - Ekologiczny kataklizm (rozdział 6): Filtracja powietrza, przybudówka rury, 3

Gdy pierwsza z nich przestanie zionąć ogniem, to zacznij biec przed siebie i rozwalaj po drodze wszystkie ogniwa do drzwi. Sekwencja jest tak zrobiona, że jeśli nic nie będziesz zwiedzał i nie zatrzymywał się, to za jednym razem przejdziesz przez całą lokację. Potem wjedź windą towarową na górę i idź za celem lub sprawdź sterownię przybudówki.

Dead Space Remake - Ekologiczny kataklizm (rozdział 6): Filtracja powietrza, przybudówka rury, 5

W pierwszym przypadku wejdź przez drzwi z lewej strony i zabij siódmego zarażonego. Potem idź do komory uprawnej, gdzie powinien znajdować się ostatni rzeźća. Droga do niego jest banalnie prosta, więc bez problemu trafisz do ostatniego zarażonego. Potem wróć do bazy i przygotuj się na starcie z Lewiatanem.

Dead Space Remake - Ekologiczny kataklizm (rozdział 6): Filtracja powietrza, przybudówka rury, komora uprawna 2

Aby to uczynić, otwórz sobie drogę, niszcząc dwa narośla przy ósmym rzęźcy. Potem podążaj za lokalizatorem - poprowadzi Cię on do magazynu żywności. Po drodze możesz, ale nie musisz walczyć z potworami.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dead Space Remake - FABUŁA

cropper