Dead Space Remake - poradnik. Podstawy, rozgrywka, fabuła, poboczne, dzienniki/znajdźki, schematy, ulepszenia - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dead Space Remake poradnik

Dead Space Remake - Zamierzone zaniedbania: próbka tkanki, Harris, OIOM, magazyn rudy

Mateusz Wróbel | 05.02.2023, 16:50

Dead Space Remake - Zamierzone zaniedbania: próbka tkanki, Harris, OIOM, magazyn rudy

Opis misji Zamierzone zaniedbania w Dead Space Remake.

Pod koniec piątego rozdziału fabularnego gry Dead Space Remake przyjdzie Ci zabić łowcę z użyciem pojemnika na środku areny. Po wyeliminowaniu stwora wejdź do tegoż miejsca i podnieś kawałek jego ciała, a aktywujesz tę misję.

#3 Dziennik - Próbka tkanki

W tym przypadku musisz zbadać próbkę tkanki. W tym celu wróć na posterunek ochrony w sektorze medycznym, a potem rusz do głównego skrzydła badawczego. W laboratorium zjedź na dolny poziom i korzystając z lokalizatora, odnajdź skaner.

Dead Space Remake - Zamierzone zaniedbania: próbka tkanki 2

Po wejściu z nim w interakcję będziesz mógł iść do miejsca, w którym doszło do zakażenia wirusem. Ponownie wróć do pomieszczenia ochrony, a z tego miejsca teraz rusz do kliniki, miń korytarz oddziału ratunkowego (uważaj na masę robaków po drodze, bo musisz je spalić!).

Dead Space Remake - Zamierzone zaniedbania: próbka tkanki 3

Przejdziesz finalnie przez drzwi prowadzące na oddział intensywnej terapii. Tam znajdziesz - na samym końcu pomieszczenia - pojemnik, w którym znajdował się Harris. Zbadaj go, a obejrzysz retrospekcję.

Dead Space Remake - Zamierzone zaniedbania: próbka tkanki 3

Dzięki niej dowiesz się, że kolejne znaki znajdziesz w magazynie rudy.

Magazyn rudy

Dead Space Remake - Zamierzone zaniedbania: próbka tkanki, Harris, OIOM, magazyn rudy

Dostaniesz się tutaj dopiero na poziomie C w sektorze wydobywczym. Gdy przejdziesz przez pierwsze dwa lasery, blokując je skrzyniami, nie idź w stronę drzwi w prawo. Idź korytarzem prosto, a na końcu odbij w prawo. Skorzystaj z rzeczonej skrzyni, aby zablokować laser i wejść do ww. magazynu.

Dead Space Remake - Zamierzone zaniedbania: próbka tkanki, Harris, OIOM, magazyn rudy 2

W środku musisz przestawić wszystkie trzy skrzynki.

Dead Space Remake - Zamierzone zaniedbania: próbka tkanki, Harris, OIOM, magazyn rudy 3

Za nimi znajduje się terminal i nowa wiadomość, dzięki której dowiesz się, że musisz przeczytać raport znajdujący się na mostku. Uczyń to, idąc do atrium w sekcji "mostek".

Dead Space Remake - Zamierzone zaniedbania: próbka tkanki, Harris, OIOM, magazyn rudy 2

Na prawo od wind znajdziesz nagranie przy panelach, a przy dwóch stanowiskach komputerowych dziennik audio. Zbierz przynajmniej tę pierwszą rzecz, a cel zadania przekieruje Cię tym razem do sekcji hydroponiki.

System żywienia - hydroponika

Musisz przedostać się na 3 poziom do pomieszczenia "system żywienia" - poprowadzi Cię do tego lokalizator przyczepiony do kombinezonu.

Dead Space Remake - Zamierzone zaniedbania: próbka tkanki, Harris, OIOM, magazyn rudy 5

Wejdź do systemu żywienia i zabij wroga. Potem przedostań się do laboratorium chemicznego, a zagrożenie toksyczne zostanie usunięte. Zabierz i wysłuchaj dziennika audio - to kluczowa rzecz dla tego zadania. Potem szybko zabierz schemat rozbudowanego modułu stazy ze stołu, co również zakończy tę misję.

Źródło: własne

Komentarze (61)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dead Space Remake - FABUŁA

cropper