Dead Space Remake - poradnik. Podstawy, rozgrywka, fabuła, poboczne, dzienniki/znajdźki, schematy, ulepszenia - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dead Space Remake poradnik

Dead Space Remake - Armia umarłych (rozdział 9): Rdzeń osobliwości, zbrojownia, izba chorych, port, ewakuacja

Mateusz Wróbel | 05.02, 16:50

Dead Space Remake - Armia umarłych (rozdział 9): Rdzeń osobliwości, zbrojownia, izba chorych, port, ewakuacja

Opis przejścia 9 rozdziału Armia umarłych w Dead Space Remake.

Po schowaniu głowicy udaj się w stronę zbrojowni. Gdy tylko do niej wejdziesz, zabij 3 nekromorfy - jednego z nich doskonale znasz, a dwaj pozostali to członkowie załogi.

Dead Space Remake - Armia umarłych (rozdział 9): Rdzeń osobliwości, zbrojownia,

Warto poczęstować ich ogniem, a potem dobijać, gdy będą w stazie. Używaj na nich ciężkiej amunicji i uważaj, aby nie wstali (musisz oderwać im wszystkie kończyny). Możesz się też wspomóc butlami z gazem, którymi możesz rzucać za pomocą kinezy.

Dead Space Remake - Armia umarłych (rozdział 9): Rdzeń osobliwości, zbrojownia, izba chorych

Finalnie przejdź do strzelnicy (jeśli chcesz zdobyć dodatkowe zapasy i osiągnięcie) lub od razu do izby chorych. Zauważysz tutaj zabójczy laser, w który nie możesz wejść. Aby go wyłączyć, potrzebujesz stazę (możesz ją uzupełnić ze stacji z prawej strony). Rzuć modułem w laser, aby go spowolnić i przejdź dalej.

Dead Space Remake - Armia umarłych (rozdział 9): Rdzeń osobliwości, zbrojownia, izba chorych 2

Zabij wroga (strzelaj w niego wszystkim, co masz, bo nie możesz się cofnąć do laserów). Potem przejdziesz do portu towarowego - uzupełnij zapasy i przyszykuj się na walkę z doskonale znanymi Ci wrogami. Wykorzystuj stazę, zarówno w formie modułu, jak i pojemników rozsianych po całej arenie. Używaj także paneli elektrycznych na arenie, aby porażać wrogów.

Dead Space Remake - Armia umarłych (rozdział 9): Rdzeń osobliwości, zbrojownia, izba chorych, port towarowy

Masz wiele miejsca, więc bez problemu poradzisz sobie z przeciwnikami. Następnie rusz do maszynowni - tutaj będziesz musiał unikać ognia, więc wyczekuj, kiedy przestanie wydobywać się z rury.

Dead Space Remake - Armia umarłych (rozdział 9): Rdzeń osobliwości, zbrojownia, izba chorych, port towarowy

Ostatni promień będzie non stop wydalał ogień - przysuń więc do siebie skrzynkę i zatrzymaj ogień. Potem przejdź w prawo - uważaj na silniki, bo włączają się co kilka sekund. W kolejnej sekwencji skorzystaj z jednej skrzyni przed sobą i przestawiaj ją co jeden płomień.

Dead Space Remake - Armia umarłych (rozdział 9): Rdzeń osobliwości, zbrojownia, izba chorych, port towarowy 2

Finalnie dotrzesz do obwodu zasilania. Usuń ogień i skieruj prąd do windy. Wróć do niej (na prawo od drzwi do maszynowni), po drodze zabijając oponentów. Na drugim poziomie statku Valor podejdź do rdzenia i obejrzyj scenkę, podczas której Hammond straci życie.

Dead Space Remake - Armia umarłych (rozdział 9): Rdzeń osobliwości, zbrojownia, izba chorych, port towarowy 3

Po wstawce zabierz rdzeń osobliwości i skorzystaj z windy na końcu kładki. Biegnij do mesy, w niej zabij dwóch wrogów lub spowolnij ich i od razu biegnij do koszar. Z nich z kolei przejdziesz na długie korytarze - musisz uważać w magazynie na panel elektryczny.

Dead Space Remake - Armia umarłych (rozdział 9): Rdzeń osobliwości, zbrojownia, izba chorych, port towarowy 5

Potem biegnij do śluzy i wyskocz na zewnątrz. Po scence rozdział dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dead Space Remake - FABUŁA

cropper