Dead Space Remake - poradnik. Podstawy, rozgrywka, fabuła, poboczne, dzienniki/znajdźki, schematy, ulepszenia - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dead Space Remake poradnik

Dead Space Remake - Możliwość ratunku (rozdział 8): Postawienie anteny, sygnał, Lewiatan, działa ADS

Mateusz Wróbel | 05.02, 16:50

Dead Space Remake - Możliwość ratunku (rozdział 8): Postawienie anteny, sygnał, Lewiatan, działa ADS

Opis przejścia 8 rozdziału Możliwość ratunku w Dead Space Remake.

Po naprawieniu talerza komunikacyjnego udaj się do miejsca, gdzie wzmocnisz sygnał anteny. Skorzystaj z kolejki, a potem najlepiej zapisz grę i skorzystaj z warsztatu.

Dead Space Remake - Możliwość ratunku (rozdział 8): Postawienie anteny, wzmocnienie sygnału,

Po tym przejdziesz na korytarz, gdzie spotkasz nową formę przeciwnika. Gdy go zabijesz, to od razu na arenie pojawią się 4 chodzące głowy, które najlepiej spalić. Po starciu sprawdź szatnię, jeśli chcesz uzupełnić przedmioty w sklepie, a następnie skorzystaj z windy.

Dead Space Remake - Możliwość ratunku (rozdział 8): Postawienie anteny, wzmocnienie sygnału,

Zabij oponenta, a potem wejdź do obsługi technicznej stacji łączności. Spróbuj stamtąd wzmocnić sygnał - nie zda się to na nic, więc będziesz musiał uwolnić grodzie, ponownie walcząc z Lewiatanem. Tym razem do starcia wykorzystasz działa ADS.

Dead Space Remake - Możliwość ratunku (rozdział 8): Postawienie anteny, wzmocnienie sygnału, grodzie, ADS

Od razu po wyjściu w próżnię i nieważkość leć do działka z lewej strony. Rozwal narośl, uzupełnij powietrze, a potem aktywuj przez panel działko. Unikaj ataków Lewiatana tak, jak w szóstym rozdziale gry (nie musisz ciągle celować, aby działko było aktywne). Używaj dopalacza i uciekaj na boki, aby nie zostać złapanym.

Dead Space Remake - Możliwość ratunku (rozdział 8): Postawienie anteny, wzmocnienie sygnału, grodzie, ADS 4

Tym razem nie strzelaj w macki, a w pomarańczowe skorupy obok macek. Musisz je zniszczyć, a potem strzelać w czuły punkt aż do momentu, gdy uwolnisz pierwszą z trzech grodzi. Pamiętaj także przy tym, aby patrzeć na poziom tlenu. Jeśli będzie niższy niż 20 sekund, to uzupełnij go, korzystając ze stacji obok dział ADS.

Dead Space Remake - Możliwość ratunku (rozdział 8): Postawienie anteny, sygnał, Lewiatan, działa ADS 3

Potem skorzystaj z działa ADS na środku areny. W międzyczasie uważaj na jego nowe ataki macką (będzie przesuwał ją od prawej do lewej strony, więc po prostu zejdź poziom niżej. Podczas niszczenia drugiego czułego punktu Lewiatana uważaj także na wystrzeliwane kulki (poruszaj się ciągle w lewo lub prawo).

Dead Space Remake - Możliwość ratunku (rozdział 8): Postawienie anteny, sygnał, Lewiatan, działa ADS 5

Przy ostatnim działku ADS uważaj także na kolejny rodzaj kul - musisz je omijać, nim dostaniesz się do trzeciego działka. Rozwal skorupę oponenta, a jeśli ciężka broń zostanie zniszczona, to skorzystaj z własnej (najlepiej lasera górniczego lub piły plazmowej), aby dobić oponenta.

Dead Space Remake - Możliwość ratunku (rozdział 8): Postawienie anteny, sygnał, Lewiatan, działa ADS 4

Po wszystkim aktywuj ręcznie antenę z poziomu sterowania, obejrzyj scenkę, po której będziesz musiał dostać się na pokład statku Valor. Wyjdź ponownie w próżnię i poszukaj śluzy do owego okrętu. Znajduje się na po prawej stronie od wyjścia w próżnię. To zakończy ten rozdział.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dead Space Remake - FABUŁA

cropper