Dead Space Remake - poradnik. Podstawy, rozgrywka, fabuła, poboczne, dzienniki/znajdźki, schematy, ulepszenia - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dead Space Remake poradnik

Dead Space Remake - Uniki, odchylenia, czy można odskakiwać od uderzeń nekromorfów?

Mateusz Wróbel | 05.02, 16:50

Dead Space Remake - Uniki, odchylenia, czy można odskakiwać od uderzeń nekromorfów?

Czy w Dead Space Remake znajdziemy uniki?

Starcia w Dead Space Remake nie są bardzo skomplikowane, bo używamy w nich w 99% broni palnej i zaimplementowanych do kombinezu Isaaca dodatków w postaci kinezy czy stazy. Czy główny bohater potrafi natomiast wykonywać typowe w grach akcji uniki?

Okazuje się, że w Dead Space Remake nie ma czegoś takiego jak skakanie czy uniki. Isaac Clarke nie potrafi odskakiwać od wroga po wciśnięciu choćby spacji (przycisk ten odpowiada tutaj za deptanie oponentów).

Dead Space Remake - Uniki, odchylenia, czy można odskakiwać od ciosów nekromorfów?

Musimy więc robić wszystko, aby do protagonisty nie zbliżyły się potwory. Najlepiej jest zwalniać je za pomocą kinezy lub odrywać im kończyny (nogi, ręce) w celu oszołomienia nekromorfów. Gdy wróg się do nas zbliży, to musimy pogodzić się z tym, że zostaniemy uderzeni jego bardzo długimi pazurami.

Ponadto w Dead Space Remake nie znajdziemy także systemu blokowania uderzeń, który np. zmniejszyłby wartość przyjętych obrażeń.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dead Space Remake - FABUŁA

cropper