Dead Space Remake - poradnik. Podstawy, rozgrywka, fabuła, poboczne, dzienniki/znajdźki, schematy, ulepszenia - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dead Space Remake poradnik

Dead Space Remake - Szybka podróż, kolejka, jak podróżować między poziomami Ishimury?

Mateusz Wróbel | 05.02, 16:50

Dead Space Remake - Szybka podróż, kolejka, jak podróżować między poziomami Ishimury?

Czy w Dead Space Remake możemy używać szybkiej podróży?

W Dead Space Remake trafiasz na ogromny okręt Ishimura, który jest podzielony na kilka obszarów. Każdy z nich zwiedzisz wraz z postępem fabularnym. 

Podróżowanie między danymi poziomami jest dość czasochłonne, więc deweloperzy odpowiedzialni za grę wpadli na pomysł stworzenia kolejki, która odpowiada za szybką podróż. Odblokujesz ją już w 2 rozdziale fabularnym - po wejściu do kolejki Ishimury możesz wybrać jedną z sześciu stacji (o ile je odblokowałeś) i dostać się w mgnieniu oka do wybranego miejsca.

Dead Space Remake - Szybka podróż, kolejka, jak podróżować między poziomami Ishimury?

Podróż kolejką nic nie kosztuje, ale wiedz, że masz wyłącznie jeden dostępny "peron" na każdym poziomie, więc jeśli interesuje Cię dokładnie któraś lokacja, to i tak istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że będziesz zmuszony przejść przez większość poziomu w danym regionie, nim dotrzesz do wskazanego miejsca.

Ponadto pamiętaj, że kolejka na mapie jest oznaczona w formie przerywanych linii - dzięki temu łatwiej ją znajdziesz. Co więcej, tylko tak możesz podróżować po Ishimurze. Teleportowanie się do wcześniej odkrytych miejsc na mapie w Dead Space Remake nie istnieje.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dead Space Remake - FABUŁA

cropper