Dead Space Remake - poradnik. Podstawy, rozgrywka, fabuła, poboczne, dzienniki/znajdźki, schematy, ulepszenia - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dead Space Remake poradnik

Dead Space Remake - Ekologiczny kataklizm (rozdział 6): Magazyn żywności, Lewiatan walka z bossem, jak pokonać

Mateusz Wróbel | 05.02, 16:50

Dead Space Remake - Ekologiczny kataklizm (rozdział 6): Magazyn żywności, Lewiatan, walka z bossem, jak pokonać?

Opis przejścia 6 rozdziału Ekologiczny kataklizm w Dead Space Remake.

Po zniszczeniu wszystkich rzęźców idź do magazynu żywności - wcześniej przygotuj się do starcia z Lewiatanem, wydając kredyty czy ulepszając sprzęt.

Dead Space Remake - Ekologiczny kataklizm (rozdział 6): Magazyn żywności, Lewiatan, walka z bossem

Na miejscu, pierwsze co musisz zrobić, to odciąć jego trzy macki. Dwie znajdują się po bokach, a trzecia, ostatnia - na dole. Gdy widzisz, że któraś z nich się porusza, to ustaw się tak, aby ominąć uderzenie - macka ta wyciąga się do przodu i atakuje Isaaca. Jeśli unikniesz uderzenia (korzystając z dopalacza w silniku odrzutowym i skręcając w lewo/prawo), to zauważysz czuły punkt na końcu macki, który musisz zniszczyć. Strzelaj w niego z pistoletu lub rzucaj butlami z gazem.

Dead Space Remake - Ekologiczny kataklizm (rozdział 6): Magazyn żywności, Lewiatan, walka z bossem 2

Po zniszczeniu 3 macek Lewiatan zacznie otwierać swoje serca i wypluwać kule wybuchające po styknięciu z Isaaciem. Możesz je niszczyć, ale nie warto tego robić, bo stracisz masę amunicji. Lepiej po prostu je unikać, tak jak wcześniej macek. Dodatkowo wyciągnij mocniejszą broń i strzelaj w serce Lewiatana wtedy, gdy się otworzy - zauważysz w środku czuły punkt.

Dead Space Remake - Ekologiczny kataklizm (rozdział 6): Magazyn żywności, Lewiatan, walka z bossem 3

Po zabraniu wrogowi większości HP wrzuci on do ładowni trujący gaz. Teraz musisz go tylko dobić, niszcząc jego serce. Zadanie jest o tyle utrudnione, że masz na to ograniczony czas, a oprócz wybuchających kul musisz unikać także ożywionych macek. Finalnie jednak pokonasz wroga i wrócisz do hydroponiki. Pomów z doktorem Cross, a potem Daniels, co zakończy ten rozdział. Będziesz zmuszony teraz pójść na pokład wydobywczy.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dead Space Remake - FABUŁA

cropper