Dead Space Remake - poradnik. Podstawy, rozgrywka, fabuła, poboczne, dzienniki/znajdźki, schematy, ulepszenia - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Dead Space Remake poradnik

Dead Space Remake - Intensywna terapia (rozdział 2): ładunek wybuchowy, klinika, oddział ratunkowy, kostnica

Mateusz Wróbel | 05.02, 16:50

Dead Space Remake - Intensywna terapia (rozdział 2): ładunek wybuchowy, klinika, oddział ratunkowy, kostnica

Opis rozdziału Intensywna terapia w Dead Space Remake.

Po zdobyciu obu fabularnych przedmiotów wrócisz do posterunku ochrony - podejdź pod barykadę i przygotuj ładunek wybuchowy.

Dead Space Remake - Intensywna terapia (rozdział 2): ładunek wybuchowy

Gdy to zrobisz, to ukryj się za okienkiem z prawej strony, a detonacja automatycznie zostanie aktywowana. Teraz przejdź przez drzwi, do których utorowałeś sobie drogę, a znajdziesz się w klinice Ishimury. Zbierz ulepszenie broni z lewej strony, a potem przejdź do oddziału ratunkowego drzwiami z prawej strony.

Oddział ratunkowy

Dead Space Remake - Intensywna terapia (rozdział 2): ładunek wybuchowy, klinika Ishimury,

Możesz teraz wykonać misję poboczną o nazwie "Kopiąc głębiej", którą opisaliśmy w sekcji "Zadania poboczne" lub iść za celem misji głównej. W drugim przypadku udaj się do obwodu z prawej strony i wyłącz całkowicie oświetlenie. Przenieść szybko obwód za pomocą kinezy na drugą stronę, do zasilania drugich drzwi i zacznij walkę z potworami.

Dead Space Remake - Intensywna terapia (rozdział 2): ładunek wybuchowy, klinika Ishimury, oddział ratunkowy

Lokacja jest cała przyciemniona, więc używaj wszystkich broni i gadżetów, jakie tylko posiadasz. Spowalniaj przede wszystkim tych większych oponentów za pomocą stazy, aby nie zdążyli zadać Ci dużo obrażeń, wcześniej Cię zachodząc od pleców.

Dead Space Remake - Intensywna terapia (rozdział 2): ładunek wybuchowy, klinika Ishimury, oddział ratunkowy 2

Po wymagającym starciu przeszukaj wrogów i przejdź przez zasilone przed chwilą drzwi. Idź wzdłuż korytarza, po drodze zabijając oponentów, Finalnie dotrzesz do małego rozwidlenia - jeśli przejdziesz przez drzwi, to pójdziesz po RIG kapitana. Jeśli pójdziesz w prawo, to zawalczysz z wrogami i dodatkowo zbierzesz potrzebne itemki (w tym węzeł).

Kostnica

Dead Space Remake - Intensywna terapia (rozdział 2): ładunek wybuchowy, klinika Ishimury, oddział ratunkowy 3

W pierwszym przypadku kontynuujesz fabułę. Obejrzyj nietypowy pokaz jednej z pielęgniarek, a potem przejdź do kostnicy. Idź przed siebie, nawet wtedy, gdy znajdziesz się w próżni. Potem zabij małego wroga i dźwignij ogniwo, aby włożyć je do stacji zasilania.

Dead Space Remake - Intensywna terapia (rozdział 2): ładunek wybuchowy, klinika, oddział ratunkowy, kostnica

Następnie skorzystaj z windy i wejdź do kostnicy. Zbierz itemki i przejdź do prosektorium. Aktywujesz scenkę, po której od razu rozpoczniesz walkę z kapitanem i innymi nekromorfami. Zabij oponenta, a potem postaraj się wyjść na zewnątrz, aby użyć łatwo wybuchające przedmioty.

Dead Space Remake - Intensywna terapia (rozdział 2): ładunek wybuchowy, klinika, oddział ratunkowy, kostnica 4

Niemniej po walce przeszukaj wrogów i zabierz RIG kapitana ze stołu. Potem przyzwij windę, która znajduje się za drzwiami z 1 poziomem bezpieczeństwa. Wrócisz do oddziału ratunkowego, z którego ruszysz do hangaru. Biegnij za lokalizatorem, a dotrzesz do stacji kolejki. Przyzwij ją i wejdź do środka.

Dead Space Remake - Intensywna terapia (rozdział 2): ładunek wybuchowy, klinika, oddział ratunkowy, kostnica 5

Skorzystaj z kolejki, aby dostać się do hangaru w mgnieniu oka. Obejrzyj nagranie z monitoringu, a potem wróć do miejsca, gdzie znajdował się statek załogi Isaaca. Po krótkiej rozmowie z Hammondem misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (56)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Dead Space Remake - FABUŁA

cropper