Wiedźmin 3 Krew i Wino - poradnik. Wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 Krew i Wino poradnik

Wiedźmin 3 - Wszędzie dobrze

Mateusz Wróbel | 01.02, 21:15

Wiedźmin 3 - Wszędzie dobrze

Opis misji Wszędzie dobrze w Wiedźminie 3.

Po rozmowie z Regisem na cmenatrzu (niezależnie od zakończenia gry) będziesz mógł w ramach epilogu wrócić jeszcze do swojej winnicy w Corvo Bianco. W środku czeka na Ciebie jeden z gości - w zależności od wyborów w podstawce:

Wiedźmin 3 - Wszędzie dobrze

  • Romansowałeś z Yennefer lub Triss, to jedna z czarodziejek przyjedzie do Twojej winnicy. Co najważniejsze - osiedlą się tutaj, więc będziesz mógł z nimi porozmawiać w każdym momencie w ogrodzie.
  • Jeśli nie romansowałeś z żadną czarodziejką lub wszedłeś w trójkąt, to odwiedzi Cię Ciri. Pomówisz z nią, ale Twoja "przybrana córka" po konwersacji ruszy dalej w podróż.
  • Jeśli nie romansowałeś z żadną czarodziejką lub wszedłeś w trójkąt, a Ciri nie przeżyła przygody (złe zakończenie podstawki), to odwiedzi Cię finalnie Jaskier. Podobnie, jak w przypadku Lwiątka z Cintry, nie zagości on w Corvo Bianco na długo, ponieważ po rozmowie opuści tereny należące do Geralta.

Po bardzo długiej wymianie zdań zakończysz tę misję, jak i cały dodatek Krew i Wino do Wiedźmina 3!

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 Krew i Wino - WYBORY I KONSEKWENCJE: ZLECENIA

cropper