Wiedźmin 3 Krew i Wino - poradnik. Wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 Krew i Wino poradnik

Wiedźmin 3 - Pieśń rycerskiego serca: Guillaume i Vivienne, sekret, jaja wilgi oraz odczarowanie

Mateusz Wróbel | 01.02.2023, 21:15

Wiedźmin 3 - Pieśń rycerskiego serca: Guillaume i Vivienne, sekret, jaja wilgi oraz odczarowanie

Wybory w misji "Pieśń rycerskiego serca" w Wiedźminie 3.

Pieśń rycerskiego serca to bez wątpienia najdłuższe, złożone zadanie w Wiedźminie 3. Bierzesz udział w zawodach na arenach, a w międzyczasie pomagasz jednemu z uczestników poznać sekret Vivienne. 

O przypadłości kobiety dowiesz się po jej wyśledzeniu w lesie. Potem wrócisz do namiotu i będziesz musiał zdecydować, czy chcesz wyjawić Guillaume'owi prawdę:

  • Jeśli nie wyjawisz mu prawdy, tylko ją zataisz, to nie będziesz miał możliwości dobrnąć do najlepszego zakończenia.
  • Jeśli wyjawisz mu prawdę, to będziesz mógł skorzystać z jaj wilgi lub spróbować przenieść klątwę na ciało rycerza.

Decyzja ta wpłynie na końcówkę zadania. Po ukończeniu turnieju raz jeszcze pomówisz z Vivienne w jej namiocie. Odwiedzi ją także Guillaume, lecz jeśli nie wyjawiłeś mu sekretu kobiety, to zostanie wyproszony. W innym przypadku stwierdzi, że ją kocha i chce się dla niej nawet poświęcić:

  • Jeśli poprzesz pomysł rycerza w namiocie (musisz wcześniej wyjawić mu sekret), to pójdziesz do lasu, gdzie odprawisz rytuał. Guillaume po przeniesieniu klątwy Vivienne będzie dalej normalnym człowiekiem, a dwójka zakochanych odejdzie i będzie żyła szczęśliwie.
  • Jeśli nie poprzesz pomysłu Guillaume i skorzystasz z jaj wilgi, to Vivienne zostanie odczarowana, ale pozostanie jej tylko siedem lat życia. Możesz wyjawić Guillaume'owi prawdę, ale nie zwiąże się on z kobietą swoich marzeń.
Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 Krew i Wino - WYBORY I KONSEKWENCJE: ZLECENIA

cropper