Wiedźmin 3 Krew i Wino - poradnik. Wybory, decyzje, konsekwencje w fabule, zakończenia, romanse - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Wiedźmin 3 Krew i Wino poradnik

Wiedźmin 3 - Klient ma zawsze rację

Mateusz Wróbel | 01.02.2023, 21:15

Wiedźmin 3 - Klient ma zawsze rację

Opis zadania Klient ma zawsze rację w Wiedźminie 3.

Gdyt znajdziesz się na rynku w południowo zachodniej części Beacluair, a dokładnie bardzo blisko płatnerzy, to zauważysz wykrzyknik, dzięki któremu porozmawiasz z właścicielem winnicy. Powie Ci on, iż założył dla Ciebie lokatę w pobliskim banku. Udaj się do niego i porozmawiaj z urzędniczką za okienkiem.

Wiedźmin 3 - Klient ma zawsze rację

Ta wyśle Cię do kogoś innego, a druga osoba także stwierdzi, że musisz wrócić po inne zaświadczenie. W archiwum nic nie zdziałasz, więc musisz iść do ewidencji. Po rozmowie z bankierem zaczepią Cię inni klienci, z którymi musisz stoczyć bardzo prostą walkę na pięści.

Wiedźmin 3 - Klient ma zawsze rację 2

Finalnie jednak wrócisz do stanowiska 1, a potem przejdź do okienka numer 2. Gdy dowiesz się, że panny mają przerwę, to będziesz mógł zagrać z innym klientem w gwinta, aby poczekać, aż przerwa się zakończy. Ponadto dowiesz się od niego, jak podejść do kobiet z okienka. Wręcz jej kwiaty lub perfumy, gdy wystąpią komplikacje podczas rozmowy.

Wiedźmin 3 - Klient ma zawsze rację 3

Dzięki temu będziesz mógł pomówić z Cianfanellim, który dalej nie będzie chciał Ci wypłacić pieniędzy. Gdy pokażesz jej jednak dokument Anny Henrietty, to ten zaprowadzi Cię do skarbca - sprawdź swoją skrytkę. Podczas kolejnej rozmowy możesz:

Wiedźmin 3 - Klient ma zawsze rację 4

  • Jeśli poczekasz, zgodnie z zaleceniami, tydzień (możesz skorzystać z medytacji), to otrzymasz 500 monet i w dodatku dobry miecz.
  • Jeśli nie będziesz chciał czekać i zaatakujesz ochroniarzy, to odzyskasz wyłącznie 200 koron.

W obu przypadkach misja dobiegnie końca - jeśli jednak dasz mu tydzień, to do banku wróć po 7 dniach. Warto zająć się innymi sprawami i pojawić się tutaj po pewnym czasie. Gdy pieniądze będą gotowe do odbioru, to poinformuje Cię o tym gra.

Źródło: własne

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

Wiedźmin 3 Krew i Wino - WYBORY I KONSEKWENCJE: ZLECENIA

cropper